lekarz Łarysa Woszczyło

Dermatolog, Wenerolog

Pani mila i sympatyczna, przyszlam z tradzikiem mlodziezowym przepisala mocne kosmetyki i tabletki stan mojej cery o wiele sie pogorszyl

A ja polecam chodzę ja do niej i mój mąż ale też inni członkowie rodziny i jak narazie jesteśmy zadowoleni z jej leczenia...a to tyczy się innych każdy z nas powinien wiedzieć że każdemu lekarzowi zdążą się zapisać leki i nie działają ale trzeba brać pod uwagę każdy ma inny organizm i na każdym inaczej działają

Serdecznie polecam! Pani jest przemiła. Od razu przy wejściu uśmiechnięta, ale też rzeczowa, nie gada o pierdołach. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Wizyta prywatna 80 zł.

Pani Larysa to Bardzo ZŁA lekarka.Nie zna się na skórze.Mało przez nią nie UMARŁAM.Byłam u niej ,ponieważ na moim ciele pojawiały się czerwone pieprzyki.Powiedziała,że to alergia i wypisała leki,które jeszcze pogorszyły mój stan.Popsuł mi się wzrok,pieprzyków z dnia na dzień przybywało więcej i pojawiły mi się zmarszki wokół oczu, moje włosy wypadały garściami, a mam dopiero 25 lat.Pojechałam do innego dermatologa do Białegostoku.Jak mnie obejrzał od razu powiedział,że mam ,albo boleriozę,albo pasożyta.Okazało się,że mam pasożyta,który mnie niszczył cały czas.Jakby mnie dobrze zdiagnozowała,to bym nie miała zmarszczek,zdrowe oczy i włosy a wypadło mi ich już z połowę :(Zmiany na skórze da się usunąć już jedynie laserem,tak mówił lekarz,który uratował mi życie,bo jeszcze chwila i by mnie wykończył ten pasożyt do śmierci...

durzo bierze a szału miałem problem z tądzikiem i mam nadal i to spory

durzo bierze a szału miałem problem z tądzikiem i mam nadal i to spory

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Woszczyło. Pomogła mi uporać się z moją wieloletnią łuszczycą. Mogę powiedzieć że bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad z pacjentem , wszystko szczegółowo tłumaczy, to ona nauczyła mnie w pewnym sensie jak żyć z tą chorobą. Po zapisanych lekach nastapiła znaczna poprawa, co jest dla mnie ogromnym sukcesem. Pozdrawiam i z calego serca dziękuje.

byłem u niej tydzień temu i mogę powiedzieć że już jestem wyleczony, rozpoznanie choroby bardzo szybkie, polecam

Byłem u pani Larysy z trądzikiem młodzieżowym. Pani obejrzała przepisała leki które zamiast pomóc zaszkodziły wypryski skórne przemieniły się w stany zapalne oraz pojawiły sięstany ropne na całym ciele.NIE POLECAM ;/

Bardzo dobry lekarz. Miła, cierpliwa, kompetentna. Najlepszy dermatolog w Białej Podlaskiej. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz.
Miła, cierpliwa, kompetentna.
Najlepszy dermatolog w Białej Podlaskiej.
Szczerze polecam.

Genialna! Denerwujące jest generowane automatycznie przez moderatora wymaganie wydłużenia wypowiedzi. Pani doktor rzuca fachowością na kolana. Moderator nie :)