dr

Koszalin
54,194321916,1714908943407083

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.55
5 opinii

Taki lekarz co to robi , bo musi. Niemiły, niekomunikatywny, a najlepszą ocenę wystawiły mu moje dzieci-nie lubią go i niechętnie chodzą, a przecież skoro mam wybór nie będę ich więcej do tego zmuszać.

Bardzo dziwny lekarz,bliżej mu do kierownika budowy lub kogoś w armii i chyba tam powinien się rozwijać bo jako lekarz to zatracił wszystkie atrybuty.

Już po raz drugi miałam kontakt z tym lekarzem,po raz kolejny wizyta u niego była okropna dla mnie jak i dla mojego dziecka.Ten człowiek nie nadaje się na lekarza,a tym bardziej na pediatrę,jest to bardzo nieprzyjemny człowiek,chyba nie lubi dzieci,mam nadzieję ,że więcej się z nim nie spotkam,odradzam tego lekarza.

niemiły, traktujący mamę przebywającą z dzieckiem przecież non stop, nie jako źródło wiedzy o dziecku, ale jako osobę do spacyfikowania, problemy rozwiązuje szybko, bez dyskusji, jest tak jak on mówi i koniec, sprawa jest przecież prosta, nie warto drążyć. Dodatkowe skierowanie? po co? wystarczą rutynowe wizyty u niego, nie tłumaczy choroby, mama widać nie jest partnerem do dyskusji. Powtarza komunały, stereotypy, a liczyłam na podejście do konkretnie naszego przypadku. Ktoś taki do dziecka? nie...

Nie polecam tego lekarza. Przepisuje leki nie odpowiednie do wieku dziecka. Nie miły. Wypisuje recepte i zegna sie z pacjentem !

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny