dr

Lech Barczewski

Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

Okulickiego24a
Koszalin
54,194321916,1714908943407083

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2/5
Kompleksowość podejścia
1.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
1.2/5
Ilość poświęconego czasu
1.7/5
Uprzejmość
1.3/5
Godny polecenia
1/5
Średnia:
1.45
6 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Bardzo rzadko chodzę do lekarza z dzieckiem można powiedzieć że wogule chodziaż moja córka ma 6 lat. ale BOŻĘ takiego lekarza nie widziałam w życiu i nawet nie słyszałam. byłam z dzieciem po zaświadczenie do szkoły. nie zainteresował się wcale dzieckiem. o nic nie spytał JEJ. Ani jak ma na imię ani ile ma lat. na pytanie moje wzruszył ramionami. przykre tyle lat płace ZUS i lekarz mojego dziecka lekceważy Mnie i co najważniejsze moje dziecko które jest najważniejsze w gabinecie nawet nie jego a POLIKLINIKI. smutne Nie polecam tego Pana. i na pewno zmienie lekarza i myślę że przychodnie. oczywiście nie dał mi zaświadczenie. bo miał problem tylko nie wiem czy z dzieckiem czy z sobą. Pozdrawiam Milusińskich pacientów POLIKLINIKI

1,3/5

Taki lekarz co to robi , bo musi. Niemiły, niekomunikatywny, a najlepszą ocenę wystawiły mu moje dzieci-nie lubią go i niechętnie chodzą, a przecież skoro mam wybór nie będę ich więcej do tego zmuszać.

1,2/5

Bardzo dziwny lekarz,bliżej mu do kierownika budowy lub kogoś w armii i chyba tam powinien się rozwijać bo jako lekarz to zatracił wszystkie atrybuty.

1,7/5

Już po raz drugi miałam kontakt z tym lekarzem,po raz kolejny wizyta u niego była okropna dla mnie jak i dla mojego dziecka.Ten człowiek nie nadaje się na lekarza,a tym bardziej na pediatrę,jest to bardzo nieprzyjemny człowiek,chyba nie lubi dzieci,mam nadzieję ,że więcej się z nim nie spotkam,odradzam tego lekarza.

1,2/5

niemiły, traktujący mamę przebywającą z dzieckiem przecież non stop, nie jako źródło wiedzy o dziecku, ale jako osobę do spacyfikowania, problemy rozwiązuje szybko, bez dyskusji, jest tak jak on mówi i koniec, sprawa jest przecież prosta, nie warto drążyć. Dodatkowe skierowanie? po co? wystarczą rutynowe wizyty u niego, nie tłumaczy choroby, mama widać nie jest partnerem do dyskusji. Powtarza komunały, stereotypy, a liczyłam na podejście do konkretnie naszego przypadku. Ktoś taki do dziecka? nie...

2,2/5

Nie polecam tego lekarza. Przepisuje leki nie odpowiednie do wieku dziecka. Nie miły. Wypisuje recepte i zegna sie z pacjentem !

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat