dr Lech Barczewski

2,1
1,9
1,8
1,9

Lekarz doświadczony, trafnie stawiający diagnozę. Zawsze trafne schematy leczenia, bez zbędnych "dyskusji i frazesów" tłumaczy dalsze postępowanie z małym chorym pacjentem. Fakt może Pan doktor nie jest zbyt "wylewny" ale zawsze pomaga moim dzieciom. Małomówny ale zawsze kulturalny. Jeszcze się nie zawiodłem, i nie oceniajmy po tym, że jest może "trudny" w komunikacji co ni jak ma się do tego jak jest dobrym i kompetentnym lekarzem.

Nie mam pojęcia jak taki człowiek może zostać pediatra dziecięcym. Zero podejścia, zero zrozumienia, zero empatii. Zero. Wizyta polegała na wypisaniu TONY leków. W tym dwóch antybiotyków dla roczniaka. Powinien siedzieć i nie mieć w ogóle pacjentów, może wtedy przychodnia by sie z Panem pożegnała.

Lekarz może faktycznie trudny w komunikacji, zdystansowany do małych dzieci (tak do 2 roku życia), czasami rzeczywiście trzeba dopytać go o diagnozę. Jednak bardzo kompetentny, rzeczowy, i nawiązujący fajna relacje z dzieckiem powyżej 2 lat (zaczynającym mówić). Też chcieliśmy zmienić lekarza ale cierpliwość się oplacila-nasz synek chodzi do niego chętnie, diagnozy zawsze trafione, leczenie też skuteczne w 100%. Polecamy dla rodziców chcących chore dzieci leczyć a nie szukających atrakcji dla swoich pociech.

Nie polecam tego lekarza. Jest tylu innych nie mamy obowiazku utrzymywać starego żółwia na stanowisku

Porazka. Nieuprzejmy, chcący zbyć jak najszybciej pacjenta. Nie polecam tego lekarza. Wystawił receptę na 6 leków, z czego jak zapytałam czy wszystkie są potrzebne, powiedzial, ze jednak tylko 2sa potrzebne.

Bardzo kompetentny lekarz. Zawsze trafna diagnoza.Jest przemiłym CZŁOWIEKIEM! Rodzica i małego pacjenta traktuje bardzo dobrze.Gorąco polecam! Chodze do pana doktora juz dwa lata z moim dzieckiem i jestem baaaaaaardzo zadowolony. wczesniej moja mama leczyla mnie u niej i takze byla bardzo zadowolona :):):). Przy konkretnym przypadku sprawdza inne czynniki które mogłyby zagrażać zdrowiu lub wpływać na główny przypadek. POLECAM!!!

Niesamowite, że jeszcze pracuje!!!! Zero podejścia do dzieci- podczas wizyty zastanawiałam się gdzie ja trafiłam, bo chcieliśmy lekarza dla dziecka!!!! Czyżby miał jakieś układy, że jeszcze nie został zwolniony????

Niesamowite, że jeszcze pracuje!!!!
Czyżby miał jakieś układy, że jeszcze nie został zwolniony????

Uważam, że ten lekarz to porażka. Nie ma podejścia do małych pacjentów i przyjmuje ich jak za karę. O diagnozie (o ile w ogóle ją postawi) informuje, jak się ją z niego wydusi. I co ważne, dowiedziałem się, że podawanie dziecku wody niegazowanej mineralnej jest LEKARSTWEM na zbicie temperatury... KONOWAŁ, którego tylko kopnąć w ...pę i wysłać emeryturę!! jest tylu młodych i ambitnych lekarzy, którzy nie mogą wystartować z braku wolnego etatu... żenada!!!

Tragiczny lekarz. Przyjmuje pacjentow za kare strach wchpdzic do gabinetu jak on jest. Gdyby mogl to by wyprosil w ogole nie badajac. Po wizycie u niego i tak nic sie nie dowiedzialam co z dzieckiem, jego odpowiedź była taka żebym poszła sobie do swojego lekarza rodzinnego.

Uważam, że bardzo kompetentny lekarz, przy banalnym zapaleniu spojówki sprawdził dziecku wszystkie węzły chłonne. Jeżeli nie jest czegoś pewien to wysyła do specjalisty. Na byle przeziębienie nie wystawia antybiotyku. Jedynie, fakt, mógłby tłumaczyć sposób leczenia.