dr n. med. Lech Bolt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wspaniały lekarz mało jest takich lekarzy bardzo miły zawsze ma czas dla swoich pacjentek. Dzięki niemu mój synek żyje jest chory bo jest wczesniakiem ale żyje teraz ma już 7 lat 😊 Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad synkiem i moją w 2008r

Na wizycie prywatnej to może zajmuje sie kompleksowo pacjentką, natomiast w gabinecie szpitalnym - tragedia. Może miałam pecha :(

W Jego gabinecie kobieta czuje się komfortowo ,jest delikatny i skromny,konkretny,kompetentny,ciepły -wyczulony na ból -jak każdy lekarz ,który powinien taki być gdy ktoś inny cierpi.W szpitalu ma czas dla każdej z pacjentek -nigdy nie odmówi gdy ktos o coś pyta-nie jest obojętny.

Gdy zadajesz za wiele pytań to jestes traktowana jak intruz

Gdy zadajesz za wiele pytań to jestes traktowana jak intruz

wyjątkowy lekarz i człowiek , dzięki niemu udało mi się urodzić trójkę wspaniałych dzieciaków

mam zaufanie, duzą wage przywiazuje do bakteri czego nie mogę powiedzieć o innych lekarz tej specjalności

Lekarz został mi polecony wiele lat temu. Cierpiałam na endometriozę. Pan Bolt zalecił mi wykupienie zastrzyków hormonalnych, które miano wstrzykiwać w brzuch za 1100DM ( to była wówczas cała wypłata Niemca), a dla mojej rodziny straszna kwota. Rodzice mając na uwadze moje dobro zakupili lek. Gdy pojawiłam się w gabinecie z lekami lekarz oświadczył, że nie może mnie jednak leczyć i polecił mnie listownie lekarzowi-u którego leczyłam się... poprzednio. Gdy ten (poprzedni) oświadczył, że zastrzyki są niepotrzebne i trzeba zastosować całkiem inne leczenie - myślałam, ze zemdleję. Pieniądze zostały wydane. Na dodatek dowiedziałam się, że można było zastrzyki wykupić za przysłowiową złotówkę w aptece z lekami zagranicznymi. Pozostała strata finansowa, żal i niesmak. Minęło sporo lat. Wyzdrowiałam dzięki pierwotnemu lekarzowi, od którego się odwróciłam, bo zaufałam poleconemu ordynatorowi szpitala.

Doswiadczenie i rutyna wynikajaca z dlugoletniej praktyki w zawodzie-pozdrawiam

Doswiadczenie i rutyna wynikajaca z dlugoletniej praktyki w zawodzie-pozdrawiam

Lekarz z doświadczeniem, szkoda że już się nie rozwija

Lekarz z doświadczeniem, szkoda że już się nie rozwija

Nie ma lepszego specjalisty. Trafiłam do Pana Doktora po wielu nieudanych wizytach u innych lekarzy. Tylko On potrafił zdiagnozować co mi jest. Dzięki zastosowaniu Jego leczenia i jego opiece teraz jestem zdrowa i mogę mieć dzieci.