Lech Breguła

Nie często bywam u stomatologa, więc wybrałem się z dużą rezerwą - i tu miłe zaskoczenie - szybko, miło, profesjonalnie i bezboleśnie. Szkoda tylko, że nie na NFZ. Ale poza tym polecam.

bardzo dobry stomatolog chodzę już kilka lat i nie zamienię na innego raz się skusiłam u innej pani stomatolog i niestety ani cena ani jakość natomiast pan doktor Breguła jest jak najbardziej stomatologiem godnym polecenia pod każdym względem ceny jakości usług oraz materiałem na którym pracuje gorąco polecam

Wykonanie i porady na najwyzszym poziomie

Wykonanie i porady na najwyzszym poziomie

jestem pacjentka tego dentysty od 15 lat..jestem bardzo wymagajaca pacjentka ale pan doktor staje na wysokosci zadania...polecam kazdemu:)dziekuje Panie Doktorze:)AGATA

Polecam go wszystkim znajomym. Wizyta nie jest najtańsza, ale ostatnio dowiedziałem się że znajomy poszedł gdzie indziej i zapłacił o 300zł więcej przy leczeniu kanałowym. Z zębami które tutaj leczyłem nie mam problemów.

Pan Doktor jest miły, ale od lekarza raczej wymagam profesjonalizmu. Jestem po leczeniu kanałowym u Pana Doktora i niestety duży minus. Po wypełnieniu kanału Pan Doktor umieścił w zębie watkę, która jak się państwo domyślacie zgniła. w efekcie doszło do utraty ścianki zęba. Takich numerów to się nawet na NFZ nie robi. Pan Doktor też bardzo lubi pieniążki, w złym tego słowa znaczeniu. Przestrzegam innych pacjentów.

Super lekarz, leczy mnie od 8 lat :) Bedac za granica chodze tylko na kontrolne wizyty co pol roku. Dentysci Niemieccy pytaja sie kto mi robil plomby i leczyl kanalowo moja trojke:) Wszyscy mowia zgodnie na prawde dobra robota. Polecam kazdemu.

PROFESJONALNE PODEJSCIE,BEZSTRESOWA WIZYTA. SOWINSKI

PROFESJONALNE PODEJSCIE,BEZSTRESOWA WIZYTA. SOWINSKI

średnio - drogo , średnio - fajnie . Szału niema byłam w lepszych gabinetach , człowiek uczy się na błędach . Raczej na -

Bardzo dobrze i profesjonalnie, lecz troszke drogo:)

Bardzo dobrze i profesjonalnie, lecz troszke drogo:)