lekarz Lech Cesarz

Neonatolog, Pediatra

Byłam z córką u dr Casarza kilka razy. Antybiotyk na wszystko na katar, na wirusowe zapalenie gardła. Nie polecam.

Lekarz pazerny na pieniądze. Gdy leczenie nie przynosi efektu zaprasza po recepty, ale płatne jak za wizytę. Sama wizyta trwa 5 minut. Lekarz bada tylko " problem " nie sprawdza uszu dziecka i innych. Osluchania trwa 15 sekund. Antybiotyk na wszystko. Nie polecam.

Nie polecam.

100% zaufania mam tylko to tego pana doktora. Leczy dwójkę moich dzieci od urodzenia i zawsze trafione diagnozy i skuteczne leczenie.

pan doktor leczy moją córkę od urodzenia czyli 10 lat. zawsze mogłam liczyć na pomoc i poradę tego lekarza. a najważniejsze jest to ,że jako jeden z nielicznych lekarzy patrzy na pacjenta a nie na kasę za wizytę.

lek przepisany przez Pana doktora nie powinien byc podawany dzieciom po niżej dwóch lat życia tak pisze na ulotce i to chyba jest duża pomyłka

jezdze z dzieckiem juz 5miesiecy do pana doktora mial ja w szpitalu pod swoja opieka i nie moge nic zlego powiedziec jest super lekarz na medal

Świetny specjalista, zawsze służy pomocą i trafioną diagnozą.

Świetny specjalista, zawsze służy pomocą i trafioną diagnozą.

Super lekarz polecam, można do niego dzwonić o każdej porze i zawsze pomoże, nie zlekceważy żadnego problemu młodych rodziców.

Pan doktor Cesarz jest wspaniałym lekarzem i osobą.Ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie pytania,wyjaśnia wszelkie wątpliwości młodych rodziców,jakimi jesteśmy ja i mój mąż:)Jeździmy z naszą teraz już 9-cio miesięczną córeczką na wizyty kontrolne do Węgrowa i od pierwszej wizyty dr Cesarz zdobył nasze zaufanie i szacunek.Jest kompetentną i przede wszystkim mądrą osobą.Cieszymy się,że nasz największy skarb trafił pod opiekę tak wspaniałego lekarza.Poświęca dużo uwagi swoim małym pacjentom i cierpliwości niedoświadczonym rodzicom;)Polecam z całego serca!!!

dla mnie jest to najlepszy lekarz pediatra z terenu Grudziądza. od siedmiu lat korzystamy z Jego pomocy, obojętnie czy w dzien czy nocy zawsze można liczyc na fachową pomoc.