dr Lech Górski

Kardiolog

2,9

Lekarz z bardzo niemiłym usposobieniem, z przeświadczeniem o swojej wyższości. Na moje stwierdzenie, że inny lekarz zlecił badania stwierdził, że jego nie interesuje co inny lekarz. Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby lekarz kazał mi ściągać biustonosz do badania przez stetoskop. Odmówiłam, argumentując że przecież można w bieliźnie dokonać osłuchania. Zaczął na mnie krzyczeć i zagroził, że wpisze do karty, że odmawiam badania. Zaczęłam zakładać bluzkę ,to dostał szału krzycząc, żę natychmiast mam wyjść z gabinetu. Dodam, że jestem nastolatką i dla mnie takie zachowanie starszego lekarza było przerażające a już na niejednym badaniu serca byłam typu echo, ekg czy holter.

Byłem u tego lekarza ostatnio dla mnie jest uprzejmy nie wiem co wy chcecie od niech sprawdził ekg osłuchał zapytał co dolega przepisał leki zlecił echo serca. Normalny człowiek a ,że KONKRETNY I raczej osłchy no cóż to lekarz już starej daty wiekowy ale też na pewno swoje przeżył choroby itp

Niestety miałam do czynienia z tym panem. Te pochlebne opinie tutaj, to chyba ten: "lekarz" sobie sam napisał, albo kogoś o to poprosił. Nie sądzę, żeby ktokolwiek, kto miał do czynienia z tym lekarzem, napisał w 1% coś pochlebnego. Po pierwsze, ten pan zachowuje się jakby stracił kontakt z rzeczywistością. Na wizycie z moją matką, na przemian śmiał się, powtarzał i oburzał. Nie zbadał mojej matki, tylko zadawał w kółko, powtarzając się, jakieś paradoksalne pytania. Odniosłam wrażenie, że nie tylko moja matka jest chora, ale i ten lekarz i to w dużo większym stopniu. Zachowanie lekarza odebrałam jako psychotyczne. Dziwię się, że placówki go zatrudniają. Przecież chyba widzą, że ten pan dobrze się nie czuje. Nigdy więcej i odradzam, bo to stracony czas i szkoda zdrowia na kontakt z tym lekarzem. Poczujecie się jeszcze gorzej po wizycie.

krótko mówiąc nie polecam,nieuprzejmy,arogancki,sprawia wrażenie jak by pacjent był intruzem.Panie doktorze ,czas na emeryturę,młodzi lekarze czekają na Pana miejsce

Niestety miałem (przyjemność) poznać tego pseudo doktora. Nie dość, że nie wykazuje za grosz kultury osobistej to jeszcze próbuje się wymądrzać i przekonywać, że jak na młody wiek to nie mam prawa narzekać na nadciśnienie( dodam, że mam 30 lat). Musiałem wyprosić go o jakieś badania przy czym sam skwitował: "Daje mi je tylko na moje życzenie". Drugi raz nie poszedłem już do niego. Poszedłem do innego lekarza nie kardiologa ale internisty, który po osłuchaniu zauważył szumiącą zastawkę. Co się okazało mam wrodzoną wadę serca tzw.. dwupłatkowa zastawka. Absolutnie nie polecam. Wręcz odradzam wizyty. Pozytywne komentarze pisze chyba tylko rodzina Pana (dr.)

Corka ( angielskojezyczna studentka medycyny ale juz mowiaca po polsku) poszla do dr Gorskiegoz rozpoznana na uczelni arytmia. Doprowadzil ja do placzu. Przyszla do domu roztrzesiona i placzaca. Wedlug niej nie dal je dokonczyc ani jednego zdania. Agresywnie przerywal pytal po co przyszla ktory profesor rozpoznal arytmie dlaczego marnuje jego czas. Totalny brak profesjoalizmu! Powiedzialem jej ze powinna zabrac swoje paiery i trzasnac drzwiami! Juz do nie go nie wroci!

Bardzo dobry specjalista nie tylko w dziedzinie kardiologii , ale również interny . Ocenia pacjenta kompleksowo . Leczy chorego , a nie jego chorobę. Konkretny.Nie rozumiem ludzi piszących niepochlebne opinie dotyczące pana doktora.Takie osoby powinny zastanowić się nad sobą !!!!!!!!!!!!!

Byłem w styczniu, jestem zachwycony wizytą. Wykwalifikowany, godny polecenia lekarze. Nie mam zarzutów do jego higieny i kultury osobistej. Dziwię się treścią poprzednich komentarzy.

Byłem w styczniu, jestem zachwycony wizytą.
Wykwalifikowany, godny polecenia lekarze.

Świetny lekarz. Bardzo dużo czasu poświęca lekarzowi. Byłam mile zaskoczona, że w Polsce można znaleźć tak wykwalifikowanego specjalistę.

Wiele czasu poświęca choremu. Nie wysyła człowieka w kosmos. Wszystko tłumaczy, konkretnie bez zbędnych uprzejmości.