lekarz Lech Nowak

Urolog

2,7
2,2

Beznadziejny specjalista. Syn poszedł z silnym bólem w okolicy pachwiny. Lekarz po zrobieniu usg stwierdził, że musi pójść do innego lekarza bo on nic nie widzi. Wizyta trwała mniej niż 10 min i 150 zł. Nigdy już nie pójdziemy do tego lekarza!

dał mi nadzieję na lepsze jutro. dziękuję doktorze. już się nie moczę w nocy. nie wiem dlaczego tak się stało. musiałem coś głupiego powiedziec. to wina zony, bo też była skierowana na dziurawy woreczek moczowy.

Niepolecam jak się okazało diagnoza nie była do końca trafiona. Brak rozmowy uzmysłowiającej pacjętowi powagę schorzenia.Jeśli ktoś wybiera się do urologa polecam dr Nalaskowskiego

Bez porządnej diagnozy przepisal leki, ktore nie pomogly, a pozniej zalecil i zrobil dorobny zabieg, ktory okazal sie zupelnie niepotrzebny. Na szczescie w pore zmienilam lekarza.

W pełni kompetentny i doświadczony urolog. \serdecznie poleczm!!!

W pełni kompetentny i doświadczony urolog. \serdecznie poleczm!!!

po badaniu tylko per rectum stwierdził zapalenie prostaty i przepisał antybiotyk. Po USG i innych badaniach przeprowadzonych u innego lekarza diagnoza Nowaka okazała się wymysłem