lekarz Lech Piotrowski

Pulmonolog

Pan dr Piotrowski to jedyny lekarz w Stargardzie któremu można zaufać w 100% Odpowiada na każde pytanie i robi to w taki sposób że każdy rodzic zrozumie,super podejście do dzieci i rodziców, zawsze odbiera telefon i nigdy się nie spóźnia a najważniejsze jest to że naprawdę ratuje życie.Polecam tego lekarza z całego serca :)

Pan dr Piotrowski to jedyny
lekarz w Stargardzie któremu można zaufać w 100%

Naprawdę bardzo dobry specjalista. Dr Piotrowski po prostu świetnie się zna na tym, co robi, nie ściemnia, nie udaje - leczy !! Poza tym - ewenement - odbiera telefony !!!! Aktualnie leczymy u pana Doktora czwórkę dzieci.

Dziękuję. Wreszcie fachowa pomoc,bardzo fajne podejście zarówno do dziecka jak i rodzica. Po tygodniu dziecko funkcjonuje normalnie.

Wspaniały lekarz,fachowiec ,leczy moja 3 letnią córeczke na astmę,Bardzo sie ciesze ze trafilam na niego,Dziekuję

Fachowe podejście,nawet w wolnym czasie przyjmuje telefony,nigdy nie odmawia pomocy,zleca niezbędne badania-mój 3 letni syn z astmą i alergią funkcjonuje w miarę normalnie tylko dzięki Panu Dr.Piotrowskiemu.

Najlepszy lekarz dziecięcy.Leczy mojego syna na astmę-z powodzeniem.Polecam wszystkim mamom :)