prof. dr hab. n. med.Lech Polis

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.7512345
9 opinii

• 1

Prof. Lech Polis w celu umorzenia postępowania prokuratora napisał fałszywą opinię medyczną niezgodną z dokumentacją medyczną. Takich mamy profesorów medycyny.

• 5

Byl rok 1990,Swieta wielkanocne ,lany poniedzialek.w ten dzien uleglem wypadkowi samochodowemu.Stan moj beznadziejny w miejskim szpitalu po przewiezieniu z miejsca wypadku zostawiony za drzwiami bo to kwestia mialabyc godziny...nieprzytomny przez 14dni dwa razy na tamtym swiecie.Profesor wtedy jeszcze dr.nauk med.przyjezdza 100km swoim prywatnym autem,konsultuje pomimo nocy ktora dyzurowal w Barlickim...zaleca leki kroplowki moj stan byl krytyczny...Dzis wiem ze zyje dzieki jego fachowosci ,sercu i oddaniu medycynie.Godny polecenia i zaufania.Z 2 %jakie mi dawano uczynil mnie 100% sprawnym i zdrowym .GODNY POLECENIA!!!!pozdrawiam Maciej D.

• 1

Nieuczciwy o niskiej moralności. Mówi nieprawdę, nagina fakty tak aby uzasadnić swoją rację. Jest nieobiektywny.

• 5

Pan Dr.Polis leczył i operował mojego syna. Jest nie tylko lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem godnym zaufania i bezinteresownym. Syn mój leczył się u wielu lekarzy w Polsce i za granicą, ponieważ operacja kręgosłupa była konieczna ze względu na rodzaj choroby syna.Pan Doktor służył nam radą i pomocą nawet wówczas kiedy Krzyś był już po profesjonalnie wykonanej przez Niego operacji i dalsze leczenie wymagało konsultacji z innymi lekarzami. Zawsze życzliwy, serdeczny, znajdujący czas i uśmiech dla chorego i jego rodziny. Choroba syna to był koszmar, ale życzyłabym każdemu aby w swojej chorobie spotykał tak wspaniałych i BEZINTERESOWNYCH lekarzy jakim jest Pan Dr. Polis.

• 1

Zdecydowanie odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku L4,L5,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,po drugiej operacji wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne nieustające bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.Gdy zgłosiłem się do niego z nadzieją że da się jeszcze coś zrobić aby choć trochę ulżyć moim cierpieniom, potraktował mnie jak natręta.zachował się jak człowiek bez godności i honoru,który nie potrafi nawet powiedzieć prostego słowa ,przepraszam.Nie przejawia żadnego zainteresowania stanem zdrowia i losem człowieka którego skrzywdził i skazał na nędze i cirpienie.

• 4
  • 3

Prf Polis owszem zna się na rzeczy ale za odpowiednie pieniądze. Potrafi ukrywać fakty jeżeli coś pójdzie nie tak. Poprosiłam kiedyś o pełną dokumentację medyczną dziecka i owszem dostałam ją gdzie nawet osoba wydająca dokumentację zdziwiła się " z regóły taką dokumentację wydajemy tylko na polecenie prokuratury" W pierwszej chwili ucieszyłam się że taki wspaniały lekarz i potraktował nas naprawdę dobrze z sercem. Ale niestety moje rozczarowanie było wielkie kiedy usłyszałam od Prf Polisa takie oto słowa."Może pani się konsultować ze wszystkimi lekarzami ,ale my i tak się znamy" . Pomimo tego chodziłam z dzieckiem do jego prywatnego gabinetu przy ul Piotrkowskiej płacąc jak dla mnie wielkie pieniądze -nic jednak konkretnego nie zostało wniesione do leczenia mojego dziecka. Zamknoł wszystkie drogi przed nami a jak pojechaliśmy na konsultację za granicę to stwierdził do mnie te oto słowa" Ja dziecka nie leczyłem ja je tylko konsultowałem i to 6 razy" A już nie wspomnę że z wizytą na oddziale byliśmy jak stali członkowie klubu i raz w miesiącu wizyta prywatna w gabinecie. Ale tam gdzie został popełniony błąd i nie została zapłacona odpowiednia "kwota" reszta nie ma znaczenia. Dziecko zmarło ;(

• 1

Tę cudowną opinię to chyba sam sobie wpisał

• 1

Odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku L4,L5,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,po drugiej operacji wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne nieustające bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.Gdy zgłosiłem się do niego z nadzieją że da się jeszcze coś zrobić aby choć trochę ulżyć moim cierpieniom, potraktował mnie jak natręta.zachował się jak człowiek bez godności i honoru,który nie potrafi nawet powiedzieć prostego słowa ,przepraszam.

• 5

Profesor Lech Polis jest wybitnym neurochirurgiem.dla którego zdrowie pacjenta jest najważniejszę,jest to człowiek który bezinteresownie pomoże ,a przy tym jest bardzo dobry i szczery dla pacjenta.na operacje j.m kręgosłupa czekałem nie cały miesiąc,nie płacąc nawet jednej złotówki,klinika neurochirurgii ICZMP w łodzi jest najlepszą kliniką z jaką do tej pory się spotkałem,wspaniały,znający się na swoim fachu personel jest jej atutem.

Gdzie przyjmuję

place 11

iczmp

rzgowska
    Łódź
    51,721321819,4835931

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat