prof. dr hab. n. med.

Lech Polis

Neurochirurg

Gdzie przyjmuję
place 11

rzgowska
Łódź
51,721321819,4835931

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.4/5
Kompleksowość podejścia
3.2/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3/5
Ilość poświęconego czasu
3.2/5
Uprzejmość
3.2/5
Godny polecenia
3/5
Średnia:
3.25
11 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

jestem byłą pacjentką Pana Profesora, operowaną na oddziale neurochirurgi w S. C . Z. MATKI POLKI,serdecznie dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta,i bardzo dobrą opiekę na oddziale,jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia i zaufania ,takie jest moje zdanie ,

5,0/5

Byłem operowany przez pana profesora . I zawsze go polecę każdemu wspaniały człowiek a jeszcze lepszy lekarz .

1,7/5

Prof. Lech Polis w celu umorzenia postępowania prokuratora napisał fałszywą opinię medyczną niezgodną z dokumentacją medyczną. Takich mamy profesorów medycyny.

5,0/5

Byl rok 1990,Swieta wielkanocne ,lany poniedzialek.w ten dzien uleglem wypadkowi samochodowemu.Stan moj beznadziejny w miejskim szpitalu po przewiezieniu z miejsca wypadku zostawiony za drzwiami bo to kwestia mialabyc godziny...nieprzytomny przez 14dni dwa razy na tamtym swiecie.Profesor wtedy jeszcze dr.nauk med.przyjezdza 100km swoim prywatnym autem,konsultuje pomimo nocy ktora dyzurowal w Barlickim...zaleca leki kroplowki moj stan byl krytyczny...Dzis wiem ze zyje dzieki jego fachowosci ,sercu i oddaniu medycynie.Godny polecenia i zaufania.Z 2 %jakie mi dawano uczynil mnie 100% sprawnym i zdrowym .GODNY POLECENIA!!!!pozdrawiam Maciej D.

1,0/5

Nieuczciwy o niskiej moralności. Mówi nieprawdę, nagina fakty tak aby uzasadnić swoją rację. Jest nieobiektywny.

5,0/5

Pan Dr.Polis leczył i operował mojego syna. Jest nie tylko lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem godnym zaufania i bezinteresownym. Syn mój leczył się u wielu lekarzy w Polsce i za granicą, ponieważ operacja kręgosłupa była konieczna ze względu na rodzaj choroby syna.Pan Doktor służył nam radą i pomocą nawet wówczas kiedy Krzyś był już po profesjonalnie wykonanej przez Niego operacji i dalsze leczenie wymagało konsultacji z innymi lekarzami. Zawsze życzliwy, serdeczny, znajdujący czas i uśmiech dla chorego i jego rodziny. Choroba syna to był koszmar, ale życzyłabym każdemu aby w swojej chorobie spotykał tak wspaniałych i BEZINTERESOWNYCH lekarzy jakim jest Pan Dr. Polis.

1,2/5

Zdecydowanie odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku L4,L5,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,po drugiej operacji wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne nieustające bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.Gdy zgłosiłem się do niego z nadzieją że da się jeszcze coś zrobić aby choć trochę ulżyć moim cierpieniom, potraktował mnie jak natręta.zachował się jak człowiek bez godności i honoru,który nie potrafi nawet powiedzieć prostego słowa ,przepraszam.Nie przejawia żadnego zainteresowania stanem zdrowia i losem człowieka którego skrzywdził i skazał na nędze i cirpienie.

2,8/5

Prf Polis owszem zna się na rzeczy ale za odpowiednie pieniądze. Potrafi ukrywać fakty jeżeli coś pójdzie nie tak. Poprosiłam kiedyś o pełną dokumentację medyczną dziecka i owszem dostałam ją gdzie nawet osoba wydająca dokumentację zdziwiła się " z regóły taką dokumentację wydajemy tylko na polecenie prokuratury" W pierwszej chwili ucieszyłam się że taki wspaniały lekarz i potraktował nas naprawdę dobrze z sercem. Ale niestety moje rozczarowanie było wielkie kiedy usłyszałam od Prf Polisa takie oto słowa."Może pani się konsultować ze wszystkimi lekarzami ,ale my i tak się znamy" . Pomimo tego chodziłam z dzieckiem do jego prywatnego gabinetu przy ul Piotrkowskiej płacąc jak dla mnie wielkie pieniądze -nic jednak konkretnego nie zostało wniesione do leczenia mojego dziecka. Zamknoł wszystkie drogi przed nami a jak pojechaliśmy na konsultację za granicę to stwierdził do mnie te oto słowa" Ja dziecka nie leczyłem ja je tylko konsultowałem i to 6 razy" A już nie wspomnę że z wizytą na oddziale byliśmy jak stali członkowie klubu i raz w miesiącu wizyta prywatna w gabinecie. Ale tam gdzie został popełniony błąd i nie została zapłacona odpowiednia "kwota" reszta nie ma znaczenia. Dziecko zmarło ;(

1,8/5

Tę cudowną opinię to chyba sam sobie wpisał

1,2/5

Odradzam prof Polisa z CZMP : wykonał u mnie usunięcie dysku L4,L5,pozostawił kawałki dysku które spowodowały uciski na rdzeń i nerwy , niedowład kończyn dolnych,po drugiej operacji wdało się zakażenie które nazwał (zakażeniem śród-operacyjnym),do chwili obecnej cierpię na nieustające bardzo silne nieustające bóle stóp oraz pośladków.Swoim działaniem pozbawił mnie nie tylko możliwości wykonywania pracy zarobkowej ale pozbawił radości życia.Gdy zgłosiłem się do niego z nadzieją że da się jeszcze coś zrobić aby choć trochę ulżyć moim cierpieniom, potraktował mnie jak natręta.zachował się jak człowiek bez godności i honoru,który nie potrafi nawet powiedzieć prostego słowa ,przepraszam.

5,0/5

Profesor Lech Polis jest wybitnym neurochirurgiem.dla którego zdrowie pacjenta jest najważniejszę,jest to człowiek który bezinteresownie pomoże ,a przy tym jest bardzo dobry i szczery dla pacjenta.na operacje j.m kręgosłupa czekałem nie cały miesiąc,nie płacąc nawet jednej złotówki,klinika neurochirurgii ICZMP w łodzi jest najlepszą kliniką z jaką do tej pory się spotkałem,wspaniały,znający się na swoim fachu personel jest jej atutem.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat