prof. dr hab. n. med. Lech Polis

Neurochirurg

3,4

JOLANTA

16.12.2015

jestem byłą pacjentką Pana Profesora, operowaną na oddziale neurochirurgi w S. C . Z. MATKI POLKI,serdecznie dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta,i bardzo dobrą opiekę na oddziale,jest to lekarz jak najbardziej godny polecenia i zaufania ,takie jest moje zdanie ,

Konrad

23.11.2015

Byłem operowany przez pana profesora . I zawsze go polecę każdemu wspaniały człowiek a jeszcze lepszy lekarz .

30.04.2013

Prof. Lech Polis w celu umorzenia postępowania prokuratora napisał fałszywą opinię medyczną niezgodną z dokumentacją medyczną. Takich mamy profesorów medycyny.

19.04.2013

Byl rok 1990,Swieta wielkanocne ,lany poniedzialek.w ten dzien uleglem wypadkowi samochodowemu.Stan moj beznadziejny w miejskim szpitalu po przewiezieniu z miejsca wypadku zostawiony za drzwiami bo to kwestia mialabyc godziny...nieprzytomny przez 14dni dwa razy na tamtym swiecie.Profesor wtedy jeszcze dr.nauk med.przyjezdza 100km swoim prywatnym autem,konsultuje pomimo nocy ktora dyzurowal w Barlickim...zaleca leki kroplowki moj stan byl krytyczny...Dzis wiem ze zyje dzieki jego fachowosci ,sercu i oddaniu medycynie.Godny polecenia i zaufania.Z 2 %jakie mi dawano uczynil mnie 100% sprawnym i zdrowym .GODNY POLECENIA!!!!pozdrawiam Maciej D.

28.12.2011

Nieuczciwy o niskiej moralności. Mówi nieprawdę, nagina fakty tak aby uzasadnić swoją rację. Jest nieobiektywny.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg