lekarz Leokadia Gosek

1,9
2,2
1,9
2,4

Brak szacunku dla pacjenta .notorycznie się spoznia .jaki to przykład dla pozostałych pracowników przychodni.taka to właśnie jest kadra kierownicza

ta lekarka to zła i arogancka osoba , przychodnia też kiepska lekarze niezbyt udolni wręcz beznadziejni, kto był dobry to nie współpracuje z taką przychodnia , nie polecam ,

Ta pani nie zasługuje na miano lekarza bo lekarz to ktoś kto leczy. Pani Gosek jest osobą nieuprzejmą, wręcz złośliwą, nie udziela odpowiedzi na proste i zasadne pytania, na uprzejmość i grzeczność odpowiada chamstwem. Gips założyła mi odcinając dopływ krwi do palców. To nie jest tylko zdanie zdenerwowanej pacjentki, pani chirurg pracuje sobie na tę opinię od lat tak samo. Byłam tam nie pierwszy raz ale z pewnością ostatni.

kierownik przychodni i jako menadżer na pokaz...skoro ma u siebie takich "fachowców" typu dr.A.

Pani doktor jest nie kompetentna nie robiąc prześwietlenia odesłała mnie do domu ze złamaną ręką, przepisując jedynie maść.

wysyła na wizyty prywatne.Kieruje na zakupy do sklepu Medycznego swojego męża.

wysyła na wizyty prywatne.Kieruje na zakupy do sklepu Medycznego swojego męża.

Bardzo dobry chirurg, nie tylko od złamań. Ma w oczach rentgena.

Bardzo dobry chirurg, nie tylko od złamań. Ma w oczach rentgena.

okjgkjjkhkhlkiljljklgv dsfdsfdsfds dfsdfsdgdfg gfdgdfgdfgdf

okjgkjjkhkhlkiljljklgv dsfdsfdsfds dfsdfsdgdfg gfdgdfgdfgdf

nie potrafi odczytać zdjęcia rtg, a zamiast wsadzić nogę w gips to daje bardzo silne leki przeciwbólowe na złamanie

Pani doktor wsadza ręke w gips nawet jej nie prześwietlając lu błędnie odczytuje zdjęcie RTG na którym nie potrafi zobaczyc zwykłego złamania.