lekarz Leokadia Plisiecka

Katastrofa!!!! Przyjechałam do pani doktor z zakatarzonym dwulatkiem z gorączką a pani Leokadia osłuchała mu brzuch (!) po czym stwierdziła, że to zapalenie wyrostka bądź rotawirus i wypisała skierowanie do szpitala. Na szczęście w szpitalu dziecko zostało porządnie zbadane i okazało się, że to zapalenie ucha!!!!! Nie polecam lekarki, która naraziła nas na spędzenie dwóch dni na oddziale zakaźnym i na zarażenie się jakąś poważną chorobą. Ślepe zaufanie do żadnego lekarza nie ma racji bytu a panią doktor Plisiecką proszę o uważne badanie pacjentów i słuchanie tego, co mówią rodzice obserwujący swoje dzieci!

bardzo kompetentna i miła Pani dr. , zawsze postawi odpowiednią diagnozę , mam do niej pełne zaufanie !

Nie polecam tej pani. Pierwszy raz widziała dziecko i bez żadnych badań skierowała do szpitala i to do warszawy. Dodam, że dziecko miało zaledwie 2,5 miesiąca. W szpitalu z litości zostaliśmy przyjęci i zrobiono odpowiednie badania. Okazało sie, że wszystko jest ok. a pani doktor została negatywnie skomentowana przez lekarzy. 90 zł. za skierowanie i wycieczkę do warszawy z maluszkiem. NIE POLECAM!!!!!!!!!

Ja się zgadzam z opinią Pana. Pani dr, badała na wizycie prywatnej moje dziecko bardzo chaotycznie. Nie potrafię określić kompetencji zawodowych Pani Plisieckiej, ale widząc dziecko pierwszy raz na oczy, chyba jakieś większe zainteresowanie przydałoby się. Jakiś wywiad - uczulenie na leki, choroby przebyte itp. Już nie napiszę o lekach, które przepisała. Ja bałabym się sama przyjmować te specyfiki, a dziecku tym bardziej strach dawać. Mam porównanie z innymi lekarzami i traktowanie pacjenta jest istotnym punktem mojej opinii. Może Pani dr miała gorszy dzień....., ale nie znaczy, że może okazywać to pacjentom, a dla Pani dr klientom.... Pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz,wspaniały człowiek. Wyróżnia się wśród innych lekarzw wiedzą, ciepłym podejściem i cierpliwością. Należą się Jej 6, a nie tylko 5. Henryka Korczak

Należą się Jej 6, a nie tylko 5.
Henryka Korczak

cudowna kobieta ! Opiekuje się moimi dziećmi od pięciu lat. Dzięki niej pięknie się rozwijają. Zawsze ciepła i uśmiechnięta.Nazywają ją swoją babcią :)

Bardzo dobry lekarz. Duża wiedza, doświadczenie, a poza tym ma jeszcze "to coś" , co jest niezbędne u dobrego lekarza, umiejętnośc wzbudzania zaufania i wiary w skutecznośc leczenia. My chodzimy do P. doktor z 2 dzieci od 15 lat.Dziękujemy. Stasiakowie. /Cena wizyty nie jest stała, bo czasem 80zł, a czasem 0zł.

My chodzimy do P. doktor z 2 dzieci od 15 lat.Dziękujemy. Stasiakowie.
/Cena wizyty nie jest stała, bo czasem 80zł, a czasem 0zł.

wspanialy lekarz. Ciepła, życzliwa. Zawsze pomoże. Często chodzę też z dziećmi do lekarza rodzinnego, ale jeśli nie ma poprawy, to dr Plisiecka jest "ostatnią instancją". Polecam Ją moim znajomym i rodzinie. Wszyscy są zadowoleni. Zofia Kowalczyk

Strasznie zapatrzona na pieniądze. Tylko kontrole wizyty i kolejne 80zł nic ni przepisze a piniądze wie jak wziąść. Zdziera z ludzi którzy w desperacji że hcoruje ich pociecha sa w stanie zrobic wszystko, chociaz ich na cos nie stać. ZERO ZROZUMIENIA. Adam Z.

ZERO ZROZUMIENIA. Adam Z.

Jestem bardzo zadowolony. Leczyly sie u P. dr Plisieckiej moje dzieci, a teraz wnuki. Ktos napisal, ze "troszke za drogo", ale trzeba dodac, ze czesto nie placi sie wcale za wizyte, zwlaszcza, jaeli ktos jest stalym pacjentem, a dziecko wymaga czestszych wizyt.