lekarz Leon Ferfecki

Psychiatra

Czy wie ktoś może gdzie przyjmuje obecnie lekarz Ferfecki? Albo może ma ktoś jakiś kontakt do niego? W przychodni w Hipokrates w Ketach powiedziano mi że już tam nie pracuje. Sprawa bardzo pilna, proszę o pomoc

Świetny lekarz, traktuje pacjentów z szacunkiem, bardzo wszechstronny Godny polecenia dla każdego Uprzejmy, kompetentny

Świetny lekarz, traktuje pacjentów z szacunkiem, bardzo wszechstronny
Godny polecenia dla każdego
Uprzejmy, kompetentny

Świetny lekarz, traktuje pacjentów z szacunkiem, bardzo wszechstronny
Godny polecenia dla każdego
Uprzejmy, kompetentny

oszust największy jakiego znam, pisze bzdurne lekarstwa nie wiadomo po co sam niech sobie to robi zeruje na krzywdzie innych osób

Zdecydowanie polecam tego lekarza! Miły, uprzejmy, widać że przejmuje się pacjentem. Wyleczył mnie z ciężkiej klaustrofobii i nerwicy. Naprawdę stara się pomóc człowiekowi. Kolejki są zawsze długie więc to również świadczy o tym że dr Ferfecki jest naprawdę dobrym lekarzem.

Rewelacja mam problem z depersonalizacja mam nadzieję że wyjdę z tego świństwa polecam przejechałam 140 km w jedna stronę i na prawdę warto było!!!!

wspaniały lekarz polecam kazedmu miły serdeczny a przede wszystkim leczy skutecznie więcej takich lekarzy

Serdeczny człowiek, dobry specjalista. Postawił mnie na nogi. Zadziwia mnie jego indywidualne podejście do pacjenta. Naprawdę polecam.

Próżno szukać lepszego specjalisty. Cenię Pana Doktora za świetne podejście do pacjenta i skuteczne leczenie. Nic dziwnego, że zjeżdżają się do Niego pacjenci z różnych stron. Wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości, dobierze leki, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Serdeczny człowiek.

Ten kto pisał o niezadowoleniu z wizyty, chyba żądał od lekarza nie wiadomo jakich leków. Wystarczy posiedzieć trochę w poczekalni, żeby nasłuchać się wiele dobrego o tym lekarzu. Nie znam nikogo, kto by nie był zadowolony. Świetne podejście do pacjenta, uprzejmość, dobre dobranie leków, podczas gdy inni nawet nie umieli postawić diagnozy. Wreszcie trafiłem na lekarza z powołania, a nie wypisywacza recept za grube pieniądze, jak to bywa w przypadku innych specjalistów. Naprawdę polecam.