lekarz Lesław Gromek

Polecam z całego serca , mimo długiego czekania to warto . Pomocny w każdej kwestii , badania robi z dokładnością

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jest zaangażowany oraz dokładny w badaniach, naprawdę stara się wyleczyć a nie tylko leczyć. Szczerze polecam go wszystkim paniom, a szczególnie tym, które zawiodły się na innych lekarzach:)

Jest bardzo delikatny, dokładny. Wysłucha uważnie, wypyta a przede wszystkim zbada dokładnie! Wszystkie podstawowe badania, piersi, usg, cytologia... Z całego serca polecam! Lekarz zesłany od Boga.

Po licznych próbach szukania pomocy u "szamanów" trafiłam właśnie do tego lekarza. Po kilku wizytach dziękują bogu, że właśnie do niego trafiłam.

polecam serdecznie jestem w 5 miesiacu ciazy i jestem bardzo zadowolona mam nadzieje ze skonczy sie rownie dobrze polecam!!!

długo szukałam takiego lekarza. wzbudza zaufanie, wykonuje na miejscu wszystkie potrzebne badania usg ,ph, cytologie ..... nie ma broblemu z komunikacją wszystko spokojnie wytłumaczy ,wysłucha . ceny wizyty są ruchome zależne od wykonywanych badań.pierwszy raz (a byłam już u niejednego ginekologa...)zbadał mi piersi. przygotowuję sieę do 2 ciąży i npewno będę chodzić do niego.... szczerze polecam...

BARDZO DOBRY LEKARZ!!! POLECAM Z CAŁEGO SERCA !! POWIERZYŁAM MU SWOJE 2 CIĄŻĘ (W TYM JEDNĄ ZAGROŻONĄ) I OBIE ZE SZCZĘŚLIWYM FINAŁEM !! POLECAM

Kompetentny podchodzi do każdej pacjentki idywidualnie jak najbardziej spełnia oczekiwania poleceam Pana Doktora wszystkim