Lesław Zub

Neurochirurg

Lekarz, który... :(((. W marcu 2019 zignorował 8mm guz na lewym płucu, który został wykryty w trakcie badania tomograficznego kiedy mama złamała kręgosłup (złamanie patologiczne). Mama była wtedy u Pana doktora z badaniem gdzie Pan doktor sam się podpisał. Mama zwyczajnie zaufała doktorowi. W grudniu zauważyła guz po lewej stronie głowy. To już był przerzut z płuc o którym mama nie wiedziała. Jeszcze w lutym z powodu bardzo szybko rosnącego guza była skierowana przez tego samego doktora na operacje bez żadnych dodatkowych badań ani peta. Odwołano operację kilka minut przed kiedy przyszły rutynowe badanie tk płuc z widniejący guzem płuc już wielkości pieści. Nie chcę pisać jak potraktowano mamę w szpitalu na Borowskiej. Serce się kraje. Guz miał już też przerzuty do kości.
Pomimo wspaniałego lekarza do którego mama trafiła kilka tygodni później i który walczył do końca, mama odeszła we wrześniu 2020.
Prosiła, nie mam siły, ale nie zostawiajcie tego tak jak odejdę.
Proszę bądźcie adwokatami własnego zdrowia.

W Klinice Neurochirurgii USK, zostałam zoperowana z powodu tętniaka lewej tętnicy środkowej mózgu. Operacji dokonał prof. dr hab. Lesław Wojciech Zub. Pragnę złożyć podziękowania Panu Profesorowi za trud wykonania tego wysoko specjalistycznego zabiegu. Pragnę nadmienić, że mój tętniak był tak „trudny”, że nikt go nie chciał embolizować ani operować. Pan Profesor „podarował” mi życie. Składam hołd dla jego wysokiej wiedzy medycznej, dziękuję za otoczenie mnie opieką, życzliwością i cierpliwością. Dziękuję, że jako pacjentka Pana Profesora czułam się najważniejsza i w tych trudnych dla mnie chwilach nie opuściła mnie nadzieja.

witam pana dr. chciałem dodac do podanego przez pana mylnego sprostowania dotyczacego wizyty 2 minutowej za 200 złoty to suma ktora nie jedna osoba zarabia za 5 DNI PRACY ! . ma pan racje bo nikogo nie było o literach f. j jak pisałem to nie była ta osoba poniewaz pisałem ze poleciłem pana komus bardzo bliskiemu i to było dokładnie 01. 08 . 2014 r. nie chce podwazac panskich kompetecji , mam nadzieje ze takie potraktowanie w/w pacjeta było jednym z niewielu moze spowodowane kiepskim dniem ? jeszcze jedno zlekcewazył pan wyniki nie patrzac nawet na dysk z rezonansu jezeli zmiany zwyrodnieniowe . zwezenie otworow.... ucisk na rdzen jadro miazdzyste osteofity.....juz nie pamietam bo cos tam jeszcze było nie mam wypisu przed soba a dasna osoba była u neurologa i ortopedy otrzymała inna opinie jaka była panska . nie chce prowadzic tu wymiany pogladow ale zawiodłem sie na panskim przyjeciu w/w osoby , pozdrawiam zyczac chwili reflesji były pacjet

Byłam konsultowana przez profesora. Były duże problemy z ustaleniem diagnozy. Byłam wielokrotnie konsultowana przez innych lekarzy. Profesor poświęcił mi sporo czasu na i dokładnie wyjaśnił mój problem zdrowotny. Gorąco polecam

Bardzo dobry specjalista operował mnie 12 lat temu(glejak mózgu) zabieg bez komplikacji,zawsze pomocny dostepny dla pacjenta.Polecam.

Byłam u profesorka,mam naczyniaka,siedziałam w gabinecie 3 minuty i za opłate 200 zł,potraktował mnie jak śmiecia

Bardzo dobry lekarz, operowal mnie kilkanascie lat temu.

Bardzo dobry lekarz, operowal mnie kilkanascie lat temu.

zddecydowam się na poradę u profesora z powodu trudności w ustaleniu przyczyn moich dolegliwosci.Pomógł mi bardzo. Dodkłdanie wyjaśnił przyczynę dolegliwości.Gorąco polecam.

Jest bardzo dobrym i doświadczonym neurochirurgiem.Szczególowe omawia rodzaj schorzenia i sposoby leczenia.Zajmuje się bardzo trudnymi problemami.

Prof. Zub jest rewelacyjnym lekarzem, wyciął mojemu mężowi całego glejaka, nie uszkodził przy tym mózgu i pacjent mógł wstać już następnego dnia po operacji. Rehabilitacja nie będzie potrzebna!