Leszek Berezowski

1,7
1,9
1,7
1,8

Może i nie jest wyjątkowo kontaktowy i faktycznie zwraca się na "Ty" ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. Podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem i zdecydowaniem. Jest kompetentny, badania wykonuje kompleksowo, nie tylko na "odczep się". Na zadane pytania odpowiada zwięźle i rzeczowo.

Bardzo przykre ,ale nie moge napisać nic pozytywnego. Jestem w głebokim szoku po wizycie u Pana doktora, chociaz to nie była moja pierwsza wizyta tylko trzecia. Jakos sobie tłumaczyłam, że może miał wcześniej cięzkie dni,ale po tej ostatniej wizycie stwierdzam, że Pan doktor Berezowski po prostu taki jest. Chamski, niekulturalny,niewychowany,bez szacunku, nie mówiąc o profesjonaliżmie. Nie wolno zadac zadnego pytania, bo mu sie przeszkadza. Ciagle odbiera rozmowy telef . i smsy. Zwraca sie na "TY" ,nie udziela zadnych informacji.Macha rekami zeby juz wyjsc, zeby znowu przyjsc, ze wszystko ok. A ...

Bardzo przykre ,ale nie moge napisać nic pozytywnego.
Chamski, niekulturalny,niewychowany,bez szacunku, nie mówiąc o profesjonaliżmie. Nie wolno zadac zadnego pytania, bo mu sie przeszkadza. Ciagle odbiera rozmowy telef . i smsy. Zwraca sie na "TY" ,nie udziela zadnych informacji.Macha rekami zeby juz wyjsc, zeby znowu przyjsc, ze wszystko ok. A np. po wyjściu po usg czytam , z e w obrazie liczne zmiany chorobowe.
Widac, jak sie nie zapłaci to nie ma nic w tym kraju. A oni tylko trzepia kase z naszych składek.

Porażka. Arogancki facet, traktuje wszystkich z góry. Kasa zrobiła wodę sodową z rozumu. Nie polecam.

Zgadzam się z koleżankami, pacjentkami Doktora, GBUR z certyfikatem. Nikomu nie polecam !!!!

byłam u Niego w BCM na połówkowym USG- trwało 30 sekund, Pan doktor nie był nawet wstanie odpowiedzieć na pytanie czy dziecko ma 2 rączki i 2 nóżki, spieszył się bo cały czas ktoś do niego wydzwaniał na kom. Masakra takiego gbura jeszcze nie widziałam nie polecam

W zasadzie to nawet pisać mi sie nie chce ale ku przestrodze innych jak zyje takiego gbura lekarza nie spotkałam . Wizyta to jeden wielki koszmar . Pan doktor od razu leci sobie przez TY a ja gówniara nie jestem zero kultury i podejscia do pacjentki a na koniec szybkie uciekaj .....

Dr Berezowski prowadził moją zagrożoną ciążę, teraz mnie leczy. Zawsze był przyjemny i kulturalny. Fakt, trzeba go o wszystko pytać, ale nie zdarzyło mi się,żeby nie rozwiał moich wątpliwości. Gdyby nie on, pewnie teraz nie cieszyłabym się macierzyństwem...

Bez komentarza,traumatyczne przeżycie.Byłam w BCM przed miesiącem.

Bez komentarza,traumatyczne przeżycie.Byłam w BCM przed miesiącem.

Dawno nie spotkałm takigo gbura wizyta u niego to jeden wielki stres . Namówiła mnie koleżanka i bardzo załuje że tam poszłm . Traktuje pacjentki przedmiotowo , ma ponuru wyraz twarzy , nie rozmawia z pacjentakami o wszystko trzeba go pytać a i tak łache robi że sie odezwie . Wizyta trwa pare minut i w zasadzie w biegu trzeba sie ubierac . Ne ma czasu dla pacjentki . Czułam sie tam gorzej niz pies . Katastrofa ni epolecam . Mam wrażenie ze nie zalezey mu na pacjentkach wogóle