lekarz Leszek Cegielski

2,2
2,2
2,1
2,4

Przyjechałam do dr , ze skierowaniem ze świdnickiego soru. Na wstępie zostało mi zadane pytanie " Po co tu przyjechaliście? " , powtórzone ze dwa- trzy razy.Pielęgniarka, bardzo miła Pani, zestresowana do granic możliwości . W trakcie badanie mój syn dotknął dr w rękę, okrzyk " Nie dotykaj mnie" słyszało pół szpitala. Inteligncja emocjonalna na poziomie zerowym, lekarz nie nadający się do współpracy z dziećmi. Poniżający na każdym kroki. Jeśli traficie Państwo na sor trudno, trzeba przeżyć. Jeśli chcecie się Państwo umowić na prywatną wizytę - Wasz wybór. Ja będę omijać łukiem. Nie polecam, i co najsmutniejsze, nie ze względu na kompetencje - bo przy takiej ilości chamstwa, niestety schodzą na dalszy plan.

Lekarz (choć to za mocne słowo) bez empatii. Trafiliśmy na SOR z podejrzeniem złamania prawej ręki u dziecka w 2 miejscach. Skierowanie wystawił lekarz ze szpitala w Oleśnicy. Na wejściu przywitał nas słowami: "po co tu przyjechaliście?". Grzecznie wytłumaczyłem, że otrzymaliśmy skierowanie. Nie patrząc na dziecko i podkreślę nawet nie dotykając go stwierdził, że wszystko jest w porządku. Kiedy poprosiłem o badanie dziecka stwierdził, że mamy ustawić się w kolejkę i czekać aż wezwie. Czysta złośliwość - chciał nas ukarać i kazać czekać kilka godzin. Poprosiłem 2 raz ale znowu kazał czekać mimo że byliśmy w gabinecie. Więc poprosiłem, żeby na piśmie napisał mi to. Nie zgodził się. Wystawił dla bezpieczeństwa własnego kartę choroby, w której napisał że dziecko ma uszkodzona lewą rękę, a był chora prawa. Że zbadał temperaturę a tego nie zrobił. I oczywiście "roszczeniowi rodzice", bo prosiliśmy o zbadanie dziecka. Powiedziałem, że złoże skargę to spotkałem się ze słowami, że nawet mogę sobie iść do prokuratury.
Nie polecam tego pana. Nie jest to służba medyczna, tylko usługi medyczne w wykonaniu tego pana.

Córka na SORze z podejrzeniem złamania. Doktor stwierdzil, że nic nie czuje i gdyby nie pielęgniarka, to nawet nie mielibyśmy zrobionego zdjęcia. Zmienil podejście dopiero, gdy zobaczył zdjęcie. Bardzo opryskliwy i nieuprzejmy. Mam nadzieję, że już nigdy nie będziemy musieli korzystać z jego usług. Nawet nie wydał nam wniosku na orteze, nie poinformował, że mamy prawo do takiego wniosku.

To jest bardzo przykre, że w dzisiejszych czasach spotyka się jeszcze takich lekarzy. Pan dr Cegielski jest zgorzkniałym, nieczułym, aroganckim, bezczelnym, wyniosłym i smutnym starym człowiekiem, który swoją pracę traktuje jak zło konieczne. Szkoda, ze zatroskani często zagubieni rodzice muszą mieć kontakt z takim człowiekiem.... a mali pacjenci nie otrzymują potrzebnej pomocy. Brak profesjonalizmu, empatii zwyczajnej ludzkiej życzliwości. Nie ma co się więcej rozpisywać. Szkoda człowieka, że tak musi się ze sobą męczyć ;)

Na SOR przyjechałam z synem, po urazie stawu skokowego. Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy, wręcz chamski. Nawrzeszczał na mnie od progu, że nie może odczytać zdjęcia, które zrobiono synowi w innym szpitalu, do którego wcześniej trafilismy (a z którego nas odesłano ze względu na brak chirurgii dziecięcej). W zasadzie nawet nie zbadał syna. Rozpoznanie i zalecenia mogłam sobie przeczytać z karty wypisu, którą pielęgniarki podały mi w drzwiach do gabinetu.

AROGANCKI, BEZCZELNY CZŁOWIEK, ZERO EMPATII,ZERO ZROZUMIENIA DLA MALEGO PACJENTA. Córka przyjęta na oddział z ogromnym bólem brzucha i wymiotami, słaba, niemal bez kontaktu z otoczeniem-dr Cegielski na każde moje pytanie dotyczące stanu dziecka odpowiadał opryskliwie i po chamsku. Nie chciałabym już nigdy w życiu mieć do czynienia z tym"lekarzem".

Córka z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego trafiła na sor (Wrocław, szpital Fieldorfa). NIESTETY „lekarzem” dyżurnym był L.Cegielski, po badaniu które trwało 3/5 sekund lekarz stwierdził, ze nic jej nie jest i może iść do domu. Po wyjściu ze szpitala dziecko dalej skarżyło się na bóle brzucha, więc na drugi dzień znów odwiedziliśmy lekarza, który ponownie wystawił skierowanie do szpitala. Udałam się wiec do szpitala z dzieckiem. Przyjął nas NORMALNY, KONTAKTOWY, ZNAJĄCY SIĘ NA RZECZY lekarz, który powiedział ze wyrostek już się wylał - co potwierdziły badania. Po udanej operacji, po stresie którego najadłam się ja, córka i pół rodziny twierdze iż Pan Leszek Cegielski nadaje się tylko i wyłącznie do tarcia chrzanu i grabienia deszczu.

Dramat. Arogancki, opryskliwy, niemiły dla dziecka. Badanie 5 sekund. Dziecko niechirurgiczne do domu, a że ma spuchnięta stopę i torbiel to dla niego żaden problem.

Tragedia to Arogant UAWAGA ZANIM POJEDZIECIE Z DZIECKIEM NA SOR UPEWNIJCIE SIĘ CZY TEN PAN NIE MA DYŻURU.zero inforamacji syn miał złamaną nogę wysłał nas do domu jak spytałam gdzie mam się zgłosi jeśli coś będzie się działo POWIEDZIAŁ ŻE DO MINISTRA BO JAK SOBIE ZAGŁOSOWALIŚMY NA PIS TO TERAZ MAMY TO CO CHCIELIŚMY.NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE ŻE DYREKTOR SZPITALA TRZYMA KOGOŚ TAKIEFGO W S WOJEJ PLACÓWCE.

Zadufany arogant, łaskawie poświęcił może 5 sekund na zbadanie mojego syna i to po uprzedniej prośbie o konsultację, w biegu rzucając Pani doktor - nie chirurgiczny. "Fenomen" jaki posiada, to ręce i to bez rękawiczek, uważa za jedyną propozycję badań w przypadku podejrzenia wyrostka robaczkowego - o czym naturalnie dowiedziałam się, kiedy poszłam za nim do drugiego gabinetu, prosząc o przeprowadzenie dodatkowych badań. Ignorant, który uważa chyba, że ludzie nie wiedzą, czego mają prawo oczekiwać od lekarza. Najgorszy " lekarz " jakiego spotkałam w całym swoim życiu, zapomniał, że to ...

Najgorszy " lekarz " jakiego spotkałam w całym swoim życiu, zapomniał, że to on dla pacjentów jest a nie na odwrót.