lek. dent. Leszek Chlamtacz

Bardzo spokojny i opanowany lekarz, zna się na swojej profesji. Zabieg usunięcia górnej ósemki przeprowadzony szybko i fachowo. Brakowało trochę informacji, jaki przebieg będzie miał zabieg, lekarz dość małomówny.

ODRADZAM! Zabiegowa osemka. Pan doktor po podaniu znieczulenia wyprosił na korytarz gdzie czekałam 40minut. Zaczął zabieg twierdząc że znieczulenie powinno jeszcze działać. Zabieg nieprzyjemny, długi i bolesny. Pan doktor nie podaje zaleceń po zabiegu. o wszystko trzeba pytać. Druga zdecywalam usunąć u innego chirurga, sprawnie i bezboleśnie.

najlepszy stomatolog na jakiego do tej pory trafiłem, a już kilku za mną. absolutnie nie mam zamiaru go zmieniać, 100% profesjonalizm i dobre ceny

Będzie szybko - najlepszy stomatolog, na jakiego kiedykolwiek trafiłem. Dokładny, profesjonalny, nie można mu nic zarzucić. Polecam bardzo!

Można tylko polecić. Świetny specjalista, leczenie u Pana Dr to sama przyjemność. Fanem dentystów chyba nikt nie jest, natomiast tutaj jest naprawdę dobrze, sam Pan Dr jest osobą naprawdę sympatyczną, co da się odczuć. No ale najważniejsze, że zna się on doskonale na swojej pracy, po prostu

Do doktora chodze juz ponad rok, intensywnie walczymy o naprawę mojego uzębienia. Idzie naprawdę dobrze, wszystko "trzyma" się idealnie, podobnie wygląda. Zawsze moge liczyć na odpowiedzi na wszystkie pytania, nie mam żadnych zastrzeżeń i wizyty polecam wszystkim

Cierpliwość, profesjonalizm, z mojej strony zero stresu (szok!) - naprawdę polecam. Zawsze za stomatologami w najlepszym wypadku nie przepadałam, tutaj wizyty nie są dla mnie problemem! :)

Serdecznie polecam, na początku roku zdecydowałem się na zmianę stomatologa, padło na Pana Leszka i lepiej chyba trafić nie mogłem. Podejście zawsze w pełni profesjonalne, z wizyty na wizytę uzębienie coraz lepsze, do tej pory nie mam żadnych problemów z wypełnieniami od Pana Leszka - a to własnie skłoniło mnie do zmiany wcześniejszego dentysty. Oby tak dalej, jestem bardzo zadowolony

Bardzo polecam, doktor szybko uporał się z moje problematyczną ósemką, na plus to, że myślałem, że po będzie znacznie gorzej. Wszystko goiło się szybko, nawet bardzo, szwy usunięte bez problemów. Ogólnie jestem bardzo zadowolony

Świetny chirurg stomatolog,naprawdę bezbłędny w tym co robi,szybko,profesjonalnie,a przy tym jest naprawdę przyjemnym człowiekiem (a normalnie trochę boję się dentystów, tutaj nie mam takich problemów),wysłucha,dobrze doradzi,uspokoi,nawet nie zauważyłem kiedy mi usunął ósemkę. Już nigdzie indziej nie chodzę.