Leszek Dębicki

Słupsk
54,458964816,98133960 59 845 28 08

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
23 opinie

Cham, jakich mało. Kompetencji nie ocenię, bo podczas obchodu na oddziale miał jedynie czas na to, aby wystosować w moim (mamy półrocznego pacjenta) komentarz zupełnie nie na miejscu i tyle go widziałam. Widocznie tu, w szpitalu, umęczona i w dresach nie zasługuję na taki szacunek, czy zainteresowanie, jak w gabinecie prywatnym, 12 lat temu ze starszym synem, kiedy byłam młodsza, wystrojona i umalowana. Wtedy był mniejszym,ale wciąż chamem.

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym: zalety: łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta. z reguły pod telefonem, łatwo go złapać, dostosowuje się do pacjenta terminami, miejscami wizyty ( można tez w szpitalu). nie robi problemów i filozofii z wypisaniem leków sugerowanych przez pacjenta (w granicach rozsądku), wypisze zwolnienie jak trzeba (jeśli jest to usprawiedliwione stanem zdrowia). Rozważa sugestie merytoryczne pacjenta. wady: pomimo specjalizacji w alergologii brak istotnych kontaktów i wiadomości od ośrodków w Polsce i na świecie leczących alergie, brak reakcji na długie leczenie bez efektów, moim zdaniem niedostateczne oczytanie w leczeniu alergii.

Zdecydowanie odradzam. Zgadzam się z przedmówczynią, lekarz ten w dużym mieście nigdy nie miałby szans aby zostać ordynatorem. Jego wąska specjalizacja-alergologia, pozwoliłaby mu co najwyżej otworzyć własny gabinet. Człowiek niekulturalny, mała wiedza, brak podejścia do dzieci.

Zdecydowanie odradzam pana doktora, rutyniarz i bufon, przy tym wiedza niewielka, no może poza alergologią. w dużym mieście byłby zwykłym pediatrą w przychodni, a nie ordynatorem.

super fachowiec w swojej dziedzinie polecam janusz

dobry alergolog odkad lecze astme nieodczuwam zadnych dusznosci

Należy zwrócić uwagę, że większość zamieszczonych tu opinii pochodzi od pacjentów którzy byli na prywatnej wizycie u dr.Dębickiego, jeśli się zostawia 200 zł. to jest oczywiste że lekarz będzie miły, radzę zobaczyć jak jest "miły" na oddziale szpitalnym. Zupełnie inny człowiek. Poza tym jedyne w czym jest dobry to chyba tylko jego wąska specjalizacja czyli alergologia, i tym powinien się zająć. Bycie ordynatorem wymaga znacznie większej wiedzy. Mieliśmy kontakt w szpitalu z panem ordynatorem. Wielkie rozczarowanie!!!

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do szpitala.Na trzeci dzień zadzwoniłam do doktora Dębickiego przyjął nas mimo późnej pory.Zbadał mi dziecko i okazało się że ma zapalenie ucha środkowego.wspomnę że był badany przez 4 lekarzy i żaden nie zajrzał do ucha.Po 5 dniach mój syn był zdrowy poszłam na kontrole i zaczełam opowiadać o tym jak to moje dziecko choruje.Zaproponował testy w których wyszło bardzo duże uczulenie na roztocza i zaczął go odczulać i tak od 4 lat dziecka nie miało w ustach antybiotyku.Wróciła odporność.Wyprowadził mi dziecko ja mam spokojne życie tylko raz na miesiąc idziemy na zastrzyk.Zawsze można do niego zadzwonić bez względu na porę dnia i udzieli porady.Jak go nie ma w Słupsku i coś mnie nie tak to kieruje mnie do szpitala i jest ok.Najbardziej kompetentny lekarz.Teraz przeprowadziłam się do Piły i tu zaskoczenie lekarze biorą pieniądze i umywają ręce nie odbierają tel. po godzinach i ogólnie beznadzieja.P\Jak macie kasę to nie żałujcie jej na zdrowie dziecka i lekarza Dębickiego

Po przeczytaniu opinii miałam wątpliwości czy udać się do Pana doktora na wizytę. Koszt wizyty 120 zł,ale była ona jednak strzałem w dziesiątkę. Profesjonalne podejście do dziecka, szczegółowy wywiad,dokładne badanie dziecka, miły i potrafi żartować.

Mieliśmy wątpliwą przyjemność trafić na oddział pediatryczny do szpitala gdzie dr Dębicki jest ordynatorem. Nieokrzesany, chamski i niekulturalny bufon to delikatne określenie tego pana, do tego rutyniarz. Nie wspomnę o podejściu do dzieci. No ale kto powiedział, że lekarz musi być miły? ma mieć wiedzę i umiejętności. Nie zauważyłam ani jednego, ani drugiego. Mój 4-letni syn z gorączką ponad 40 stopni, przez 9 dni pobytu w szpitalu był "leczony" lekami p\gorączkowymi, a w dniu przyjęcia miał wykonane badanie krwi. To by było na tyle z badań diagnostycznych!!!!!!!! Leczenie polegało na czekaniu, a pan ordynator stwierdzał tylko na wizycie, że jest "zdegustowany" gorączką mojego dziecka! Dobry dobór słów. Pod naszymi naciskami po tygodniu zrobiono USG, RTG, posiewy. Mieszkam w dużym mieście i jestem przyzwyczajona do innych standartów. Współczuję wszystkim, którzy są skazani na pana doktora. Musi się on jeszcze wiele nauczyć. Jedyne za co go cenię to fakt, że w 9 dniu powiedział, że jego kompetencje się skończyły i odesłał nas do innego szpitala, gdzie w ciągu godziny wykonano nam więcej badań niż w ciągu tygodnia w Słupsku. Mama małego pacjenta.

Jeżeli ktoś nazywa tego człowieka lekarzem to chyba epoki pomylił może za czasów PRL było takie zachowanie akceptowalne ale dziś to taka osoba co najwyżej mogła by być weterynarzem wiejskim. Wielu lekarzy z dzieckiem odwiedziłem, lepszych i gorszych ale z takim przypadkiem chamstwa, prostactwa i niekompetencji w podejściu do dzieci nie widziałem. Dla tego pseudo pediatry ważniejszy jest pesel dziecka i wykształcenie rodziców niż sam pacjent- dziecko (tu już widać zapożyczenia z minionej epoki). Przy badaniu nie informuje o niczym dziecka robi wszystko na siłę jednym słowem nadaje się do bydła, które po takim badaniu kopnęło by go w jaja. Do tego język tego człowieka jest wulgarny i używa przy dziecku słów lekko mówiąc nieparlamentarnych... To jest lekarz pediatra? Dla mnie tacy lekarze powinni być trzymani z dal od dzieci. Może ma dużą wiedzę medyczną (choć czytając poniższe wpisy nie koniecznie) i wielu dzieciom pomógł ale prostactwo i chamstwo biją to wszystko na głowę. I szczerze współczuję dzieciom, które są skazane na takiego pseudo pediatrę w szpitalu...

Zdecydowanie polecam. Walczyłam z nawracającym zapaleniem krtani 2,5letniej córki oraz jej szczekającym, nieustającym kaszlem. Lekarz pogotowia na ul.Piłsudskiego, stwierdził,że jestem przewrażliwiona, a o tej porze roku wszystkie dzieci kaszlą. Stwierdził nawet,że nie musimy iść do pediatry....,co pozostawiam bez komentarza. Kolejnym razem spotkałam się z większym zrozumieniem lekarzy Pomocy Doraźnej na ul. Kołłątaja, ale kaszel córki, pomimo wdrożenia leczenia, dalej nie ustępował. Uznałam,że ostatnią deską ratunku jest dr Dębicki. Leczenie w 100% trafione i skuteczne. Kaszel ustąpił, teraz mamy leczenie podtrzymujące i kontrolę za 2tyg.

Super lekarz, goraco polecam! Od razu postawil trauma diagnoze I Od tej port nie mamy problemow z nocnymi dusznosciami.

Super lekarz, bardzo profesjonalne podejscie do tematu, a co najważniejsze bardzo szybkie efekty dziękuję doktorze!!!!! i polecam w 100%

Pan dr na pierwszej wizycie spytał się mnie czy jestem oszczędna, czy raczej nie :/ po zwykłym osłuchaniu stwierdził, że mam zadatki na astmę i przepisał leki i kazał przyjść na kolejną wizytę. Nie poszłam.

Polecam tego lekarza w 100%.Moj syn cierpi na alergie.Odkad trafilismy do dr Debickiego zycie mojego dziecka uleglo diametralnej zmianie,moze normalnie funkcjonowac.Jest regularnie odczulany i widze naprawde duza roznice.Syn nie choruje tak czesto jak kiedys.

Lekarz ten bez specjalistycznych badań stwierdził u mojego syna astmę oskrzelową, również u innego dziecka stwierdził to samo na podstawie nawrotów zapalenia oskrzeli. Syn mój otrzymywał leki na astmę, sterydy a w rozpoznamiu innego lekarz okazało się, że to refluks żołądkowo-przełykowy. Dziecko przez 3 lata leczone było na niewłaściwą chorobę. Polecam dr. Małaczyńską-Sopot !

Drogi. Za wizytę 100 zł brak wyników po trzech dniach ponowna wizyta i znowu 100 zł

Bylam na wizycie z dzieckiem w czasi edoktora dyzuru w szpitalu..i zalacilam jak za wizyte prywatna i odswieta.stwierdzil alergie...przepisal leki rownie drogie,niestety leczenie nie przynioslo skutkow,udallismy sie do innego prywatnego lekarza i okazalo sie zapalenie oskrzeli...jeszce troche i mielibysmy zpalenie pluc.skad podejrzenie o alergiii...hmmm.Takie sa polskie realia,jednemu pomoze doktor , a drugiemu zaszkodzi.osobiscie uwazam....obserwujmy dokladnie nasze dzieci..intuicja matki na pierwszym miejscu, a potem fachowa pomoc.

prawdziwy profesjonalista,zajal sie moja córka , zbadał dokladnie, pomimo watpilwosci przyjał na oddział wewnetrzny,zreszta chwale tego lekarza i polecam znajomym jjuz od kilku dobrych lat

Polecam tego lekarza w 100%.Lecze u niego syna i widze naprawde swietne efekty.Problem tkwi w tym,ze ludzie nie zdaja sobie sprawy ,ze alergii nie da wyleczyc sie jedna tabletka,na to potrzeba czasu(i niestety pieniedzy,taka polska rzeczywistosc).

Lekarz jest mily, niestety leczenie ne przynosi efektow, mimo iz stosuje nby najlepsze leki. Bardzo drogi, i drogie leki przypisuje. Z powodu naglego wypadku zmuszonabylam isc w niedziele na wizyte. 160 zl plus leki 120zl. Nic nie pomoglo, i tak musialam isc do innego lekrza. Nie polecam.

witam czytajacych :)) odwiedzialam tegoz lekarza z polecenia ...samo badanie oki ....mily , uprzejmy ,wszystko w sumie oki...ale strasznie drogo i do tego leki przepisywane przez doktora rowniez dosc drogie -wyszukane !!!w sumie mam mieszane uczucia i raczej juz tam nie zawitam !!! dla info-wizyta 1 dziecka 100zl-w soboty i swieta-160 zl ....reszta dostepna w gabinecie - dla mnie koszmar -dr Bech dla przykladu badal czasami cala czworke i bral 60 zl plus tanie leki ktore pomagaly w mig !!! - zycze trafnego wyboru!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny