lekarz Leszek Dębicki

Alergolog, Pediatra

3,4
3,5

02.03.2009

Lekarz jest mily, niestety leczenie ne przynosi efektow, mimo iz stosuje nby najlepsze leki. Bardzo drogi, i drogie leki przypisuje. Z powodu naglego wypadku zmuszonabylam isc w niedziele na wizyte. 160 zl plus leki 120zl. Nic nie pomoglo, i tak musialam isc do innego lekrza. ...

Bardzo drogi, i drogie leki przypisuje.
Z powodu naglego wypadku zmuszonabylam isc w niedziele na wizyte.
160 zl plus leki 120zl.
Nic nie pomoglo, i tak musialam isc do innego lekrza.
Nie polecam.

24.01.2013

dobry alergolog odkad lecze astme nieodczuwam zadnych dusznosci

dobry alergolog odkad lecze astme nieodczuwam zadnych dusznosci

Katarzyna

16.01.2016

Super lekarz! Wiele razy pomogl synkowi. Poswieca duzo czasu na wytlumaczenie przebiegu choroby, dokladnie wyjasni i rozpisze dawkowanie lekow. Nie bagatelizuje problemu z jakim sie przychodzi,zganiajac na to,ze "dzieci tak maja", co wielekrotnie uslyszalam od innych lekarzy. Leki,ktore nam wypisywal zawsze byly wlasciwie dobrane. Polecam!!

ola

16.09.2013

Cham, jakich mało. Kompetencji nie ocenię, bo podczas obchodu na oddziale miał jedynie czas na to, aby wystosować w moim (mamy półrocznego pacjenta) komentarz zupełnie nie na miejscu i tyle go widziałam. Widocznie tu, w szpitalu, umęczona i w dresach nie zasługuję na taki szacunek, czy zainteresowanie, jak w gabinecie prywatnym, 12 lat temu ze starszym synem, kiedy byłam młodsza, wystrojona i umalowana. Wtedy był mniejszym,ale wciąż chamem.

09.05.2013

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym: zalety: łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta. z reguły pod telefonem, łatwo go złapać, dostosowuje się do pacjenta terminami, miejscami wizyty ( można tez w szpitalu). nie robi problemów i filozofii z wypisaniem leków sugerowanych przez pacjenta (w granicach ...

Dr Dębicki w leczeniu prywatnym:
zalety:
łatwo dostępny, także w soboty, niedziele, święta.
nie robi problemów i filozofii z wypisaniem leków sugerowanych przez pacjenta (w granicach rozsądku), wypisze zwolnienie jak trzeba (jeśli jest to usprawiedliwione stanem zdrowia).
Rozważa sugestie merytoryczne pacjenta.

wady:
pomimo specjalizacji w alergologii brak istotnych kontaktów i wiadomości od ośrodków w Polsce i na świecie leczących alergie, brak reakcji na długie leczenie bez efektów, moim zdaniem niedostateczne oczytanie w leczeniu alergii.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Słupsk"?

Gabinet Kardiologii Dziecięcej i Pediatrii Zbigniew Świątek-Brzeziński
Arciszewskiego 13/2