dr n. med. Leszek Delimatdr n. med. Leszek Delimat - zdjęcie profilowe

dr n. med. Leszek Delimat

Neurochirurg

Doświadczony i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego ( WIM ) Szaserów w Warszawie. Neurochirurg Leszek Delimat to jeden najbardziej uznanych ...

Doświadczony i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Medycznego ( WIM ) Szaserów w Warszawie.  Neurochirurg  Leszek Delimat to jeden najbardziej uznanych specjalistów  w zakresie neurochirurgii.

Super lekarz. Miałam przyjemność być kwalifikowana do operacji przez Pana Doktora na oddziale Neurochirurgii WIM oraz wizyta po operecji w przychodni przyszpitalnej WIM. Mimo,że Pan Doktor mnie nie operował i pomimo komplikacji z zarejestrowaniem się w przychodni,Pan Doktor pomógł i ogarnął temat,a już na samej wizycie udzielił wszystkich potrzebnych mi odpowiedzi na moje pytania i przybliżył co i jak ma dalej wygladac. Dziekuje Panie doktorze za całą okazaną mi pomóc i za możliwość pozbycia się kilkuletniego bólu. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem

Jestem z mlawy Bardzo dobry lekarz fachowe podejście do sprawy Jestem po operacji i jestem zadowolony Polecam godny zaufania 100 procent Przesyłam podziękowania Karol Zaborowski z mlawy

Jestem z mlawy
Bardzo dobry lekarz
fachowe podejście do sprawy
Jestem po operacji i jestem zadowolony
Polecam godny zaufania 100 procent
Przesyłam podziękowania Karol Zaborowski z mlawy

Całym sercem polecam tego doktora bo sama, gdy usłyszałam diagnozę o operacji, jeździłam po połowie Polski w poszukiwaniu specjalisty, w którego ręce powierzę swoją szyję. Czuję się bardzo dobrze!. Właściwie to już zapomniałam o operacji! Wróciłam do pełnej aktywności. Cudowny, ciepły człowiek, znakomity fachowiec, a do tego zupełnie bezinteresowny lekarz, co w naszych czasach jest już dość rzadko spotykane. Gdy próbowałam coś mu przed operacją „wcisnąć”, to mnie, mówiąc wprost – wyrzucił. Ale zoperował. Paula W.

Paula W.

Jak różne mogą być odczucia. Dla mnie doktor Delimat okazał się bardzo rzetelnym, solidnym i skrupulatnym lekarzem. Nie operował mnie osobiście, tę wątpliwą przyjemność miałam w innym szpitalu, ale leczył mnie później, gdy utrzymywały się jeszcze bóle. Zajął się mną tak troskliwie, że aż trudno uwierzyć. Że w prywatnej lecznicy za pieniądze? A po co wszyscy pracujemy?

Konkretny, zasadniczy, wie o czym mówi. Dzięki niemu nie poddałem się operacji, na którą mnie namawiano. Doktor uznał, że jeszcze mam szansę na leczenie i jeśli będę sie starał, to będzie OK. Jak się okazało - miał rację. Marek

Marek

nie polecam ze względu na podejście do pacjeta

nie polecam ze względu na podejście do pacjeta

Lekarz nieprzyjemny, obcesowy, nie postawił słusznej diagnozy

Lekarz nieprzyjemny, obcesowy, nie postawił słusznej diagnozy

w moim przypadku najbardziej interesowało Go,???. Mimo że byłem zdiagnozowany Rezonansem Magnetycznym, nie zostałem poddany zabiegowi. Taki zabieg otrzymałem dopiero w innym szpitalu, i zabieg przyniósł oczekiwane efekty.

lekarz konkretny wie co robi ma doswiadczenie jak i ogromna wiedze

lekarz konkretny wie co robi
ma doswiadczenie jak i ogromna wiedze

DR DELIMAT TO KONKRETNY RZECZOWY BARDZO DOBRY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE GODNY POLECENIA. MOJE SKROMNE DZIEKUJE PANIE DOKTORZE.