lekarz Leszek Gruszka

super lekarz.moja ciąża była zagrożona i ten lekarz zajął się mną profesjonalnie i wszystko skończyło się dobrze. Polecam w 100%. Nie ma w Bełchatowie lepszego lekarza.

Gbur nie potrafi wytłumaczyć pacjentce co się dzieje z dzieckiem tylko mruczy coś sobie pod nosem trzeba wyciągać czy wszystko jest z maluszkiem dobrze. Jeżeli chodzi o badanie to bardzo bolesne.Polecam dr Nowocienia bardzo sympatyczny lekarz, jak byłam u niego na usg to wszystko mi wytłumaczył co z maluszkiem

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny i zaangażowany. Uważam, że to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Super lekarz. Kompetentny, zna się na rzeczy, bardzo miły i uprzejmy. Polecam szczególnie kobietom w ciąży.

Najgorszy lekarz jakiego poznałam nie wykrył choroby u mojego maluszka

Najgorszy lekarz jakiego poznałam nie wykrył choroby u mojego maluszka

polecam tego lekarza bo jest konkretny i bardzo uprzejmy. Szczególnie kobietom w ciąży :)

Polecam,w Bełchatowie nie ma lepszego ginekologa.

Polecam,w Bełchatowie nie ma lepszego ginekologa.

tylko dr. Gruszka. mnie jak najbardziej odpowiada. w 100 % tacy powinni być wszyscy lekarze!!!

Prowadził moją ciążę i myślę że każdą następną też będzie. Super lekarz, robi bardzo dokładnie usg, w skupieniu szacuje wszystkie parametry. Ma trochę specyficzne poczucie humoru ale mi się takie podoba. Fajnie że zachęca też partnera do wspólnej wizyty zarówno w gabinecia jak i na usg.Polecam tego lekarza.

Nie znam lepszego ginekologa a bywałam z problemami u ordynatorów z Matki Polki, którzy nie byli w stanie postawić właściwej diagnozy. Niesamowity lekarz.