lekarz Leszek Jędrzejewski

Lekarz rodzinny

Polecam serdecznie. Chodzę do Pana Doktora od dziecka . Zawsze pomocny co by się nie działo to przyjął,poświęca czas każdemu . Lekarz z powołania, naprawdę dobry człowiek. Ma super podejście do dzieci .

witam. Dr. Jedrzejewski jest świetnym lekarzem. Od dzieciństwa chodze do niego na wizyte. Jest bardzo uprzejmy, pożartuje, a przy tym bardzo kompentny,. nie dobiera leków, jak inni lekrza - tych z górnej półki, tylko takie na każdą kieszeń które pomagają w szybkim tempie. polecam wszystki, szczególnie małym dzieciaczkom!

polecam wszystki, szczególnie małym dzieciaczkom!

Najlepszy lekarz jakiego znam. Bardzo pracowity i uprzejmy. Wielokrotnie mi pomógł. Jeszcze jak byłam dzieckiem mama poszła ze mną do pana doktora ponieważ poprzedni lekarz nie mógł mnie wyleczyć ciągle przepisywane miałam coraz to lepsze antybiotyki,które nie skutkowały, pan doktor natomiast bardzo dokładnie mnie osłuchał i stwierdził zapalenie płuc- przepisał zastrzyki ( oj było bojowo do dziś pamiętam ;-D) po których wreszcie doszłam do siebie. Do tej pory chodzę do pana doktora i nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli nie jest pewny czegoś to zawsze wypisze jakieś skierowanko ;-), a poza tym pożartuje :) i nigdy nie odmówi pomocy, nie lekceważy pacjenta. Ja jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam wszystkim! BARDZO DOBRY PEDIATRA i LEKARZ RODZINNY!!!

niestety nie doleczył mi dziecka do konca co spowodowało powiklania nie polecam

niestety nie doleczył mi dziecka do konca co spowodowało powiklania nie polecam

Najlepszy lekarz jakiego znam.Moje dzieciaczki wprost za nim przepadają,bo ma do nich takie podejście

Zgadzam się z poprzednią opinią. Świetny lekarz !!!!!! Gorąco polecam. ;-D

Zgadzam się z poprzednią opinią. Świetny lekarz !!!!!! Gorąco polecam. ;-D

Lekarz bardzo pracowity, zawsze ma dużo pacjentów. Nie słyszałem żadnej złej opinii o pracy tego lekarza a wręcz przeciwnie - dużo pochwał pod jego adresem. awsze gotowy nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy wraz z całą najbliższą rodziną jego pacjentami od momentu gdy został zatrudniony w naszym ośrodku zdrowia.