lekarzLeszek Juszczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog, RTG, USG

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
21 opinii

• 3

Ja nie o doktorze choc jest dobry. Ale chcialam napisac cos o dziewczynie ktora tam pracowala. Tamta nie byla polozna. Nie miala umowy, bo nie chcieli jej dac, ani Juszczyk ani ten drugi lekarz. Kiedy zaszla w ciaze nie pomysleli nawet ze nie bedzie mogla isc na macierzynski. Musiala odejsc. Ta co jest teraz, pani Kinga jest polozna, pracuje w szpitalu wiec i oni nie musza sie martwic umowa o prace. jednak i pani Kinga i pani Wiola, ktora byla wczesniej, sa bardzo fajne

• 1

Nie mam pojęcia skąd pozytywne opinie na temat tego człowieka.Zostałam potraktowana podobie,jak Majka. Również miałam u dr. wizytę w sprawie ustalenia terminu cesarskiego cięcia.Moja wizyta trwała może 5 min. Ale jeszcze nigdy nie poniżano mnie, jak wtedy.Pierwsze pytanie pana dr.brzmiała "Czego pani chce"?Jak można?Jest to moja pierwsza ciąża, wszystko jest nowe i stresujące już wystarczająco i na dodatek KILKA wskazań do cc.Zaczęłam więc odpowiadać na pytanie,ale pan doktor nie był wcale zaintereseowany tym,co do niego mówię,przerwał mi w połowie wypowiedzi,mówiąc "na usg".Badanie wykonał jakis stazysta(jeden z kilku obecnych w gabinecie),które polegało na sprawdzeniu czy serduszko dziecka bije.W czasie wykonywania badania pan doktor nie omieszkał wykonac telefonu do innego lekarza z pytaniem"Co z tą skargą na ciebie?Wyjaśnienie napisałeś?"Był wsciekły,a całą złość przelał na mnie...Na końcu stwierdził,że "wskazania mojego lekarza są bezpodstawne i co pani mysli ,że odrazu cc zrobimy?To jakieś dziwne jest."-wykrzyczał,bo trudno było to nawzać rozmową.Dodam tylko,że wczesniej nie dał mi powiedzieć z jakich przyczyn zalecono mi cc.Uwierzcie mi ,że po wyjściu z gabinetu mój mąż nie wiedział co mi tam zrobili,byłam tak roztrzęsiona.Podsumowując-lekarz bez podejścia do pacjenki,dla nich to jest "załatwianie hutrowe".AAA dodam,że nie była na wizycie prywatnej,bo myślę,że wtedy takiej sytuacji by nie było.Nie polecam żadnej kobiecie,która nie zgadza się byc traktowana jak "zło konieczne".

• 5

Dr Juszczyk operował mnie w 2009 r., i od tej pory jestem jego pacjentką. Polecam, profesjonalista i doskonały lekarz, dokładny, miły, konkretny, czuje się , że pacjentka jest dla niego najważniejsza. SUPER LEKARZ !!! POLECAM !!!

• 5

Nie bardzo rozumie, dlaczego ktoś twierdzi, że pani recepcjonistka na os. Oświecenia jest nieuprzejma? Po pierwsze pytałam lekarza i ta pani jest położną, a po drugie to przemiła osoba. Zawsze odpowiada na moje pytania, jest ciepła naprawdę. Co do dr Juszczyka, to bardzo fajny lekarz. Fakt, jest konkretny i nie owija w bawełnę, przez co może wydawać się, że swoim tempem pracy nastawiony jest "tylko na kasę". Ja takiego wrażenia nie odnoszę. Zawsze robi badania dopochwowe i usg też na każdej wizycie. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentek, tak jak prawdziwy lekarz. Nic u niego nie boli i odpowiada mi zawsze na każde moje pytania związane z ciążą. Polecam dr Juszczyka.

• 5

Moim skromnym zdaniem jeden z nalepszych lekarzy w Krakowie. świetne podjescie do pacjentki, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, zawsze poświęca odpowiednio dużo czasu każdemu i odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Lekarz godny polecenia

• 5

Świetny lekarz,prowadził moją ciążę, ma ogromną wiedzę,jest rozsądny,kulturalny, polecam.

• 5

Jestem po kilku wizytach u pana dr w gabinecie na Oświecenia. Nie bardzo rozumiem zarzuty do pani z rejestracji. ja odbieram ją jako niezwykle miłą, sympatyczną i serdeczną osobę, jest zawsze uśmiechnięta i gdyby nie jej pomoc i uprzejmość w pewnej sprawie - sytuacja mogłaby się róznie rozwinąć. Podoba mi się to, że jeśli jest opóżnienie w gabinecie, w odpowiednim czasie zostaję poinformowana telefonicznie, że mam się nie spieszyć bo jest taki i taki poślizg. Pierwszy raz się z tym spotkałam prawdę powiedziawszy. Pan dr wydaje się być bardzo kompetentną osobą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, poczucia humoru mu nie brakuje, jest taktowny i sprawia, że kobieta nie musi się krępować na wizycie, co bardzo sobie u niego cenię. Mam wrażenie że ma dość konserwatywne podejście do niektórych zagadnień no i nie owija w bawełnę - to fakt. Ale to dobrze. Ja tak wolę. Podoba mi się , że można się z nim bez problemu skontaktować telefonicznie i nie zachowuje się podczas rozmowy tak jakby mi łaskę robił, że ze mną rozmawia , jak niektórzy lekarze mają w zwyczaju. Jeśli nie może odebrać , po wysłaniu smsa - zawsze oddzwania. Jeśli jest zajęty , prosi o telefon w pozniejszym terminie. Moja ciąża nie należy do łatwych i bardzo się cieszę że trafiłam do pana dr Juszczyka.

• 5

Pan doktor leczył mnie w szpitalu Ujastek razem z jego kolegami na Ginekologi uratowali moje dziecko, polecam również doktora Gołąbka , Dr. Nawara i jeszcze jedną panią doktor której nazwiska niestety nie pamiętam, świetny zespól jeżeli będziecie miały kiedyś kłopoty z ciążą to tylko Ujastek

• 5

Jak dla mnie super, byłam przez doktora operowana. Poważna operacja ale poszło ekstra. Fajne poczucie chumoru ale też budzi respekt i potrafi wzrokiem postawić na baczność.

• 1

może i dobry specjalista,ale liczy się tylko "kasa" albo pacjentką jest 19letnia "ciacho"

• 1

po przeprowadzonej przez niego kilka lat temu operacji ktorą spieprzył i mnie cyganił że zrobił ją dobrze mam takie powikłania że jestem już po 4 kolejnych operacjach i z diagnozą nieuleczalnej choroby. gdyby tę operację wykonał dobrze to by nie doszło do takiego stanu mojego zdrowia.jedna z lekarek mi ostatnio powiedziała że powinnam go zaskarżyć za to co zrobił.chyba posłucham jej rady. dalekim łukiem omijać tego lekarza bo już po jego operacjach kilka kobiet leczy się na onkologii.

• 4

Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Prowadził moją pierwszą ciążę, która była zagrożona. Wszystko się udało. Dzidzia ma 2 latka. Teraz jestem drugi raz w ciąży i znowu coś jest nie tak. Ale ufam że dzięki doświadczeniu doktora i tym razem wszystko się ułoży.

• 5

Jako lekarz dobry fachowiec,spokojny,rzeczowy wszystko tłumaczy. Potwierdzam to co napisała poprzedniczka Pani wpracująca na recepcjii os.Oświecenia niemiła,robi łaskę że w ogóle siedzi i zapisuje na termin zero uśmiechu podejścia do klienta.

• 5

genialny chirurg, wirtuoz skalpela. Polecam tego lekarza, świetny i kompetentny specjalista. Kulturalny w podejściu do pacjentki.Jak choroba nie leży w jego zakresie leczenia to szczerze mówi, a nie udaje że leczy i może pomóc, naciągając na koszty wizyt i stratę nieraz cennego czasu, co często zdarza się innym lekarzom. Polecam go szczerze.

• 1

Przez nie kompetencję i lenistwo tego pseudo lekarza moje dziecko mogło umrzeć. A ja się zastanawiałam po co temu człowiekowi ochroniarz w poczekalni.

• 5

lekarz jest swietny i goraca go polecam. mam jedno "ale" na os. oswiecenia gdzie przyjmuje prywatnie ma okropna i niesympatyczna recepcjonistke!!!! nie rozumiem dlaczego taki dobry ikompetentny lekarz trzyma taka osoba na stanowisku?????

• 5

Mily, spokojny, solidny czlowiek. Dobry specjalista. Podejmuje trafne decyzje, w moim przypadku o zalozeniu szwu z powodu otwierania sie szyjki. Lekarz z klasa.

• 1

miałam do czynienia z tym panem parę lat temu i do dzisiaj się leczę po jego diagnozach

• 5

Siła spokoju, kompetenty, polecam kobietom które ze strachem podchodzą do ciąży.

• 5

Po wielu wizytach u pseudospecjalistów (przez 8 lat) trafiłam do dr. Juszczyka. Jego diagnoza była inna niż wszystkich i jak się okazała skuteczna :)

• 5

Bardzo dobry specjalista. Do tego miły człowiek.

Gdzie przyjmuję

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat