lekarz Leszek Juszczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog, RTG, USG

3,7

zofia

11.12.2015

Doktor rewelacyjny, jeśli chodzi o kompetencje i skuteczność, ale jako kierownik oddziałów na Ujastku powinien się zając swoim niekompetentnym personelem i wręczyć kilka zwolnień dyscyplinarnych.

26.03.2013

Ja nie o doktorze choc jest dobry. Ale chcialam napisac cos o dziewczynie ktora tam pracowala. Tamta nie byla polozna. Nie miala umowy, bo nie chcieli jej dac, ani Juszczyk ani ten drugi lekarz. Kiedy zaszla w ciaze nie pomysleli nawet ze nie bedzie mogla ...

Tamta nie byla polozna. Nie miala umowy, bo nie chcieli jej dac, ani Juszczyk ani ten drugi lekarz. Kiedy zaszla w ciaze nie pomysleli nawet ze nie bedzie mogla isc na macierzynski. Musiala odejsc. Ta co jest teraz, pani Kinga jest polozna, pracuje w szpitalu wiec i oni nie musza sie martwic umowa o prace. jednak i pani Kinga i pani Wiola, ktora byla wczesniej, sa bardzo fajne

26.05.2012

Nie mam pojęcia skąd pozytywne opinie na temat tego człowieka.Zostałam potraktowana podobie,jak Majka. Również miałam u dr. wizytę w sprawie ustalenia terminu cesarskiego cięcia.Moja wizyta trwała może 5 min. Ale jeszcze nigdy nie poniżano mnie, jak wtedy.Pierwsze pytanie pana dr.brzmiała "Czego pani chce"?Jak można?Jest to ...

Ale jeszcze nigdy nie poniżano mnie, jak wtedy.Pierwsze pytanie pana dr.brzmiała "Czego pani chce"?Jak można?Jest to moja pierwsza ciąża, wszystko jest nowe i stresujące już wystarczająco i na dodatek KILKA
wskazań do cc.Zaczęłam więc odpowiadać na pytanie,ale pan doktor nie był wcale zaintereseowany tym,co do niego mówię,przerwał mi w połowie wypowiedzi,mówiąc "na usg".Badanie wykonał jakis stazysta(jeden z kilku obecnych w gabinecie),które polegało na sprawdzeniu czy serduszko dziecka bije.W czasie wykonywania badania pan doktor nie omieszkał wykonac telefonu do innego lekarza z pytaniem"Co z tą skargą na ciebie?Wyjaśnienie napisałeś?"Był wsciekły,a całą złość przelał na mnie...Na końcu stwierdził,że "wskazania mojego lekarza są bezpodstawne i co pani mysli ,że odrazu cc zrobimy?To jakieś dziwne jest."-wykrzyczał,bo trudno było to nawzać rozmową.Dodam tylko,że wczesniej nie dał mi powiedzieć z jakich przyczyn zalecono mi cc.Uwierzcie mi ,że po wyjściu z gabinetu mój mąż nie wiedział co mi tam zrobili,byłam tak roztrzęsiona.Podsumowując-lekarz bez podejścia do pacjenki,dla nich to jest "załatwianie hutrowe".AAA dodam,że nie była na wizycie prywatnej,bo myślę,że wtedy takiej sytuacji by nie było.Nie polecam żadnej kobiecie,która nie zgadza się byc traktowana jak "zło konieczne".

24.04.2012

Dr Juszczyk operował mnie w 2009 r., i od tej pory jestem jego pacjentką. Polecam, profesjonalista i doskonały lekarz, dokładny, miły, konkretny, czuje się , że pacjentka jest dla niego najważniejsza. SUPER LEKARZ !!! POLECAM !!!

16.03.2012

Nie bardzo rozumie, dlaczego ktoś twierdzi, że pani recepcjonistka na os. Oświecenia jest nieuprzejma? Po pierwsze pytałam lekarza i ta pani jest położną, a po drugie to przemiła osoba. Zawsze odpowiada na moje pytania, jest ciepła naprawdę. Co do dr Juszczyka, to bardzo fajny lekarz. Fakt, jest konkretny i nie owija w bawełnę, przez co może wydawać się, że swoim tempem pracy nastawiony jest "tylko na kasę". Ja takiego wrażenia nie odnoszę. Zawsze robi badania dopochwowe i usg też na każdej wizycie. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentek, tak jak prawdziwy lekarz. Nic u niego nie boli i odpowiada mi zawsze na każde moje pytania związane z ciążą. Polecam dr Juszczyka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

Prywatne gabinety w Nowej Hucie
os Hutnicze 6/134