lekarz Leszek Juszczyk

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

W trakcie pierwszej ciąży we wczesnym stadium trafiłam do doktora, który stwierdził obumarłą ciąże i zostawił mnie z tym problemem przerażoną i bezradną. Niestety nie polecam tego Pana, nigdy nie zapomnę tej sytuacji i poczucia beznadziejnej pustki i rozpaczy.

Doktor rewelacyjny, jeśli chodzi o kompetencje i skuteczność, ale jako kierownik oddziałów na Ujastku powinien się zając swoim niekompetentnym personelem i wręczyć kilka zwolnień dyscyplinarnych.

Ja nie o doktorze choc jest dobry. Ale chcialam napisac cos o dziewczynie ktora tam pracowala. Tamta nie byla polozna. Nie miala umowy, bo nie chcieli jej dac, ani Juszczyk ani ten drugi lekarz. Kiedy zaszla w ciaze nie pomysleli nawet ze nie bedzie mogla isc na macierzynski. Musiala odejsc. Ta co jest teraz, pani Kinga jest polozna, pracuje w szpitalu wiec i oni nie musza sie martwic umowa o prace. jednak i pani Kinga i pani Wiola, ktora byla wczesniej, sa bardzo fajne

Nie mam pojęcia skąd pozytywne opinie na temat tego człowieka.Zostałam potraktowana podobie,jak Majka. Również miałam u dr. wizytę w sprawie ustalenia terminu cesarskiego cięcia.Moja wizyta trwała może 5 min. Ale jeszcze nigdy nie poniżano mnie, jak wtedy.Pierwsze pytanie pana dr.brzmiała "Czego pani chce"?Jak można?Jest to moja pierwsza ciąża, wszystko jest nowe i stresujące już wystarczająco i na dodatek KILKA wskazań do cc.Zaczęłam więc odpowiadać na pytanie,ale pan doktor nie był wcale zaintereseowany tym,co do niego mówię,przerwał mi w połowie wypowiedzi,mówiąc "na usg".Badanie wykonał jakis stazysta(jeden z kilku obecnych w gabinecie),które ...

wskazań do cc.Zaczęłam więc odpowiadać na pytanie,ale pan doktor nie był wcale zaintereseowany tym,co do niego mówię,przerwał mi w połowie wypowiedzi,mówiąc "na usg".Badanie wykonał jakis stazysta(jeden z kilku obecnych w gabinecie),które polegało na sprawdzeniu czy serduszko dziecka bije.W czasie wykonywania badania pan doktor nie omieszkał wykonac telefonu do innego lekarza z pytaniem"Co z tą skargą na ciebie?Wyjaśnienie napisałeś?"Był wsciekły,a całą złość przelał na mnie...Na końcu stwierdził,że "wskazania mojego lekarza są bezpodstawne i co pani mysli ,że odrazu cc zrobimy?To jakieś dziwne jest."-wykrzyczał,bo trudno było to nawzać rozmową.Dodam tylko,że wczesniej nie dał mi powiedzieć z jakich przyczyn zalecono mi cc.Uwierzcie mi ,że po wyjściu z gabinetu mój mąż nie wiedział co mi tam zrobili,byłam tak roztrzęsiona.Podsumowując-lekarz bez podejścia do pacjenki,dla nich to jest "załatwianie hutrowe".AAA dodam,że nie była na wizycie prywatnej,bo myślę,że wtedy takiej sytuacji by nie było.Nie polecam żadnej kobiecie,która nie zgadza się byc traktowana jak "zło konieczne".

Dr Juszczyk operował mnie w 2009 r., i od tej pory jestem jego pacjentką. Polecam, profesjonalista i doskonały lekarz, dokładny, miły, konkretny, czuje się , że pacjentka jest dla niego najważniejsza. SUPER LEKARZ !!! POLECAM !!!

Nie bardzo rozumie, dlaczego ktoś twierdzi, że pani recepcjonistka na os. Oświecenia jest nieuprzejma? Po pierwsze pytałam lekarza i ta pani jest położną, a po drugie to przemiła osoba. Zawsze odpowiada na moje pytania, jest ciepła naprawdę. Co do dr Juszczyka, to bardzo fajny lekarz. Fakt, jest konkretny i nie owija w bawełnę, przez co może wydawać się, że swoim tempem pracy nastawiony jest "tylko na kasę". Ja takiego wrażenia nie odnoszę. Zawsze robi badania dopochwowe i usg też na każdej wizycie. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentek, tak jak prawdziwy lekarz. Nic u niego nie boli i odpowiada mi zawsze na każde moje pytania związane z ciążą. Polecam dr Juszczyka.

Moim skromnym zdaniem jeden z nalepszych lekarzy w Krakowie. świetne podjescie do pacjentki, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, zawsze poświęca odpowiednio dużo czasu każdemu i odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Lekarz godny polecenia

Świetny lekarz,prowadził moją ciążę, ma ogromną wiedzę,jest rozsądny,kulturalny, polecam.

Jestem po kilku wizytach u pana dr w gabinecie na Oświecenia. Nie bardzo rozumiem zarzuty do pani z rejestracji. ja odbieram ją jako niezwykle miłą, sympatyczną i serdeczną osobę, jest zawsze uśmiechnięta i gdyby nie jej pomoc i uprzejmość w pewnej sprawie - sytuacja mogłaby się róznie rozwinąć. Podoba mi się to, że jeśli jest opóżnienie w gabinecie, w odpowiednim czasie zostaję poinformowana telefonicznie, że mam się nie spieszyć bo jest taki i taki poślizg. Pierwszy raz się z tym spotkałam prawdę powiedziawszy. Pan dr wydaje się być bardzo kompetentną osobą, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, poczucia humoru mu nie brakuje, jest taktowny i sprawia, że kobieta nie musi się krępować na wizycie, co bardzo sobie u niego cenię. Mam wrażenie że ma dość konserwatywne podejście do niektórych zagadnień no i nie owija w bawełnę - to fakt. Ale to dobrze. Ja tak wolę. Podoba mi się , że można się z nim bez problemu skontaktować telefonicznie i nie zachowuje się podczas rozmowy tak jakby mi łaskę robił, że ze mną rozmawia , jak niektórzy lekarze mają w zwyczaju. Jeśli nie może odebrać , po wysłaniu smsa - zawsze oddzwania. Jeśli jest zajęty , prosi o telefon w pozniejszym terminie. Moja ciąża nie należy do łatwych i bardzo się cieszę że trafiłam do pana dr Juszczyka.