dr Leszek Komasara

Nefrolog dziecięcy

Operował mi pęcherz 2 razy i dalej jest tak jak przed operacjami moczem się dalej zmnieniam pieluchy 4do 5 razy dziennie mimo cewnikowania nie polecam Uważajcie na co was naciaga😖😡

Uważajcie na co was naciaga😖😡

Od urodzenia prowadzi moją córkę. Na początku uratował jej życie i zrobił wszystko co mógł aby naprawić wady, z którymi się urodziła. Dzięki temu córka może normalnie funkcjonować. Dziękujemy za wszystko.

bardzo dobry lekarz, pomaga mojemu synkowi 4-latkowi, który ma wrastający paznokieć. tylko ten lekarz podjął decyzję, że potrzebny jest zabieg operacyjny bo nic innego nie pomaga, inni lekarze podczas wizyty kłuli syna i czyścili stan zapalny co było przeżyciem zarówno dla synka jak i dla nas trumatycznym.jest to najlepszy chirurg na pomorzu jakiego znam i dobrze, że tu właśnie jest ktoś taki.

Bardzo dobry urolog dzieciecy bardzo pomogl mojemu synusiowi,polecam go.Panie doktorze dziekuje.

Bardzo dobry lekarz z podejściem do choroby dziecka .Dziekuję za wszystko !

Bardzo dobry lekarz z podejściem do choroby dziecka .Dziekuję za wszystko !

Jeden z lepszych lekarzy jakich miałem zaszczyt poznać

Jeden z lepszych lekarzy jakich miałem zaszczyt poznać

Rok temu mój synek był pod opieką dr. Komasary (wnętrostwo obustronne). Dwie operacje zakończyły się pełnym sukcesem. Dziś moje dziecko jest zdrowe! Dr Komasara wspaniale realizuje swoje powołanie. Łączy kompetencje i rzeczowość z delikatnością, taktem i życzliwością (tak w stosunku do rodziców, jak małego pacjenta).

Naprawdę świetny lekarz. Bardzo pomógł naszemu malemu synkowi. Maluch jest po operacji i wszystko jest super. Bardzo polecam.

Uratował mi córeczkę z wynicowanym pęcherzem moczowym i dalej ją prowadzi (leczy i operuje). Polecam!!!!!!!!

Kompetencja i profesjonalizm. Pełna koncentracja na małym pacjencie, delikatność, rzeczowość.