Bardzo spokojny, uważny i myślący. Kompetentny alergolog. Duża wiedza i aktualna! Szacunek dla pacjenta. Polecam gorąco, także w sytuacjach zagrożenia życia.

Wyjątkowy Lekarz. Kiedyś mówiło się -starej daty. To wielka pochwała i niech tak zostanie.

Super lekarz.Zna się. Czasami jest zmęczony jak każdy lekarz. Słupia niech się cieszy, że ma tak wspaniałego doktora.

Nic dodać, nic ująć. Było super - czułem się doceniony i "w centrum zainteresowań" lekarza. Szybko i kompetentnie wytłumaczył mi, co mi dolega.

Pan Korzon jest moim zdaniem kiepskim "lekarzem". Zajmuje się również alergologią i słabo mu to wychodzi. Przyzwyczajony do prezentów.... Często nieuprzejmy, z niechęcią kieruje na badania, lubi sam "leczyć" nawet jeśli nie ma o tym pojęcia. uważa się za specjalistę od wszystkiego, a nim nie jest.

Pan doktor Korzon jest bardzo dobrym fachowcem, bardzo dowcipny, bywa "humorzasty"