lekarz Leszek Kudas

Traumatolog, Ortopeda

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Maksimum poswięcenia dla pacjenta. Uprzejmy i miły. Super specjalista.Bardzo pomógł mojej nodze. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus...przystojny i troszke ciężko się skupić;-)

Ulżył mi w cierpieniu. Wspaniały fachowiec! Polecam z czystym sumieniem. D.

Ulżył mi w cierpieniu. Wspaniały fachowiec! Polecam z czystym sumieniem.
D.

Początkowo uprzejmy.Niestety spaprał artroskopię kolana (w całym tego słowa znaczeniu)i zostawił mnie na łasce losu... Dzięki niemu trzeci rok (od dnia artroskopii) chodzę z dwiema kulami...Potraktował mnie jak...sami się domyślcie. Rozumiem ,że każdy lekarz jest tylko człowiekiem,ale on nie potrafi przyznać się do błędu i ma gdzieś ,że zniszczył trzy lata mojego życia.Co mnie jeszcze czeka -pokaże przyszłość. Z czystym sumieniem nie polecam tego lekarza,jest nie tylko niekompetentnym lekarzem,ale i nieuczciwym człowiekiem.

doskonały doskonały doskonały fachowiec o ogromnej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach a jaki przystojny polecam

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Fachowy i kompetentny. Najlepszy specjalista w dziedzinie ortopedii w województwie mazowieckim. Polecam

Początkowo lekarz jest uprzejmy.Niestety po operacji ,po której nastąpiły komplikacje odpowiada wymijająco.Wizyty skracane są do minimum.Niewątpliwie nie potrafi przyznać się do błędu a tym samym pomóc pacjentowi w odzyskaniu zdrowia. Niestety z ręką na sercu nie polecam.

Niestety z ręką na sercu nie polecam.