lekarz Leszek Kudas

Ortopeda, Traumatolog

Domi

30.11.2013

Najwspanialszy lekarz jakiego znam. Maksimum poswięcenia dla pacjenta. Uprzejmy i miły. Super specjalista.Bardzo pomógł mojej nodze. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus...przystojny i troszke ciężko się skupić;-)

04.04.2013

Ulżył mi w cierpieniu. Wspaniały fachowiec! Polecam z czystym sumieniem. D.

Ulżył mi w cierpieniu. Wspaniały fachowiec! Polecam z czystym sumieniem.
D.

05.03.2012

Początkowo uprzejmy.Niestety spaprał artroskopię kolana (w całym tego słowa znaczeniu)i zostawił mnie na łasce losu... Dzięki niemu trzeci rok (od dnia artroskopii) chodzę z dwiema kulami...Potraktował mnie jak...sami się domyślcie. Rozumiem ,że każdy lekarz jest tylko człowiekiem,ale on nie potrafi przyznać się do błędu i ...

Rozumiem ,że każdy lekarz jest tylko człowiekiem,ale on nie potrafi przyznać się do błędu i ma gdzieś ,że zniszczył trzy lata mojego życia.Co mnie jeszcze czeka -pokaże przyszłość.
Z czystym sumieniem nie polecam tego lekarza,jest nie tylko niekompetentnym lekarzem,ale i nieuczciwym człowiekiem.

10.10.2011

doskonały doskonały doskonały fachowiec o ogromnej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach a jaki przystojny polecam

pacjent007 zuzorek25

08.03.2011

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Fachowy i kompetentny. Najlepszy specjalista w dziedzinie ortopedii w województwie mazowieckim. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5