dr

Leszek Lewandowski

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11


Warszawa
52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.6/5
Kompleksowość podejścia
4.7/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.6/5
Ilość poświęconego czasu
4.6/5
Uprzejmość
4.7/5
Godny polecenia
4.6/5
Średnia:
4.65
10 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Swietny lekarz, przesympatyczny człowiek, bardzo miło wspominam wizyty w trakcie ciąży, polecam!

5,0/5

Dodatkowo zawsze bierze pod uwagę potrzeby pacjenta

5,0/5

Najlepszy ginekolog u którego byłam! A byłam już ze swoim problemem u 11 ginekologów - nie licząc wielu powtarzających się wizyt u niektórych!! Żaden nie podszedł tak delikatnie a przede wszystkim po ludzku i profesjonalnie! Badanie po raz pierwszy od wielu wizyt nie bolało! Poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczył, nawet rysował na kartce aby mi pewne sprawy dokłądnie wyjaśnić. Bardzo życzliwy i kometentny. Zachęca do kolejnego spotkania nawet gdybym miała jak mówił -"małe wątpliwości". Zachęca do wizyty w szpitalu a nie prywatnie, co świadczy że nie chodzi mu o pieniądze. Sposobem bycia uspokaja. Wyleczył mnie z dolegliwości, z którymi inni lekarze sobie nie poradzili, a przy tym pomógł uwierzyć, że można jeszcze spotkać Lekarza-Człowieka. Dziękuję Panie Doktorze!

5,0/5

świetny lekarz, troskliwy, kompetentny, bardzo delikatny i przyjazy przyszłym rodzicom. Polecam gorąco.

5,0/5

U mojego maluszka wykrył wadę serca. Wcześniej nikt tego nie zauważył. Jesteśmy już dawno po korekcji seruszka i jest na razie ok. Polecam Pana Doktora. Jest bardzo zaangażowany w prowadzenie swoich pacjentek. Można do niego zadzwonić o każdej porze.

5,0/5

Dziwi mnie poprzednia ocena. Pan Doktor pracuje w Klinice Pro Life, gdzie ceny wizyt i innych usług są ustalone. Wizyta u niego kosztuje dla wszystkich tyle samo (150 zł), więc myślę, że osoba oceniająca po prostu nigdy tam nie była. A Doktora gorąco polecam wszystkim kobietom, głównie tym przestraszonym ciążą.

1,3/5

Pazerny DZIAD LEŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

5,0/5

polecam w 100%. profesjonalista w kazdym calu, a do tego wspanialy czlowiek

5,0/5

Prowadził moją ciążę. Super specjalista. Przy jakichkolwiek wątpliwościach zleca dodatkowe badania. Ważna dla mnie jest możliwość kontaktu - mogłam dzwonić z każdą niepokojącą mnie rzeczą i kilkakrotnie korzystałam z tej możliwości.

5,0/5

Rewelacyjny specjalista. Bardzo konkretny, wspierający i opanowany. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Kobiety, które trafiły do doktora z mojego polecenia również są bardzo zadowolone i podzielają moją opinię na temat jego kompetencji w 100%. D.B.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat