dr Leszek Michalak

Urolog

Polecam z czystym sumieniem, Pan Doktor to profesjonalista, ekspert i bardzo sympatyczny człowiek któremu nie są obojętne losy swoich pacjentów, Dziękuję za szybką i skuteczna pomoc

Jestem usatysfakcjonowany z porady medycznej jaka otrzymalem od pana doktora .Moim lekarzem rodzinny w Londynie jest kobieta i nie rozumie zagadnienia . Bardzo dziekuje za rozwiazanie problemu , z ktorym sie borykalem . Z pewnoscia skorzystam ponownie . Pozdrawiam .

Profesjonalne podejście do sprawy. Pełne diagnozowanie, w celu rozpoznania choroby. Przed wykonaniem badania inwazyjnego (zabieg), zlecił wykonanie badań nieinwazyjnego. Zastosowane leczenie przyniosło dobre efekty.

Wspaniały lekarz Pełny profesjonalizm i podejście do pacjenta Po zabiegu zmienił moje życie DZIĘKUJĘ to za mało POLECAM!!!!!!!

Miałam do czynienia z dr.Michalakiem,leczył mnie kilka miesięcy bez skutku,nie wykonał podstawowych badan potrzebnych do diagnostyki(twierdził ,że nie widzi takiej potrzeby,więc postanowiłam zrobić je sama)i dopiero wtedy wyszło co mi jest.Może i posiada wiedzę medyczna,ale kontakt z pacjentem to porażka.Wielki pan doktor wpatrzony w siebie!!!!Teraz jestem po operacji i pod opieką innego lekarza,który ma b.dobry kontakt z pacjentem. Stanowczo nie polecam tego doktora!!Zeby sie u niego leczyć potrzeba by worka pieniędzy i może wtedy zająłby się mna jak potrzeba.Jak najdalej od takich lekarzy

Jestem po zabiegu, który wykonał dr Leszek Michalak i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim tego lekarza, wizyta przyjemność.

Wizyta u Pana doktora (właściwie jaśnie Pana zaufanego w sobie) to kompletna pomyłka!!! Teraz gdy mam porównanie z całą pewnością mogę powiedzieć że nie dość że to strata czasu to jeszcze strata pieniędzy!! ..i to nie małych!!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!