Leszek Miszczyk

Gliwice
50,299736618,67292090 32 239 73 49

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
15 opinii

Do dzisiaj Panie docencie tak naprawde nie wiem co było mojej Anusi czy grasiczak?a moze miesak,a moze chloniak?Miałysmy bardzo duze zaufanie do Pana,ma Pan podejscie do chorych i w pelni się Pan angazuje poswiecajac czas choremu.Zyje i nie wiem ,czy jako matka wszystko zrobilam dla swojego jedynego ,ukochanego dziecka.Czy moja corunia znalazla sie wsrod dwojga walczacych miedzy soba lekarzy?my nie widzialysmy jak decydowac-w takiej chwili czlowiek prosty nie wie co zrobic,aby bylo dobrze,aby jedyna osoba ktora kocha wyzdrowiala.Zawiodlam się w sadzie na Panu no ,ale Pan zyje i chce zyc w przeciwienstwie do mojego dziecka.Kazdy ma swoje sumienie i trzeba z nim zyc.Pozdrawiam Pana i zycze wszystkiego dobrego.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Kompetentny,rzetelny, dobry fachowiec. Pomaga walczyć z chorobą i nie poddawać się!Polecam,bo zdrowie jest bezcenne.

Dobry, kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu i na kontrolnych badaniach po prostu całego pacjenta obmaca, obsłucha - co się rzadko zdaża. Polecam.

To jest bardzo dobry lekarz. Ma wspaniałe podejście do pacjenta.Jest bardo skrupulatny. Takich Profesorów jak Leszek Miszczyk powinno być więcej.

Lekarz z powołania, ogromny profesjonalizm, kompetencja. Pomaga podjąć walkę z rakiem, kiedy inni lekarze oceniają, że niewiele można zrobić. Uratował mojej mamie życie !!!

To jest lekarz z powołania!!!! Od pierwszej wizyty przeprowadził mnie za rączkę przez niezbędne badania. Umożliwił przez cały okes badań i leczenia kontakt telefoniczny.

Najlepszy z lekarzy na których trafiłam w trakcie leczenia. Polecam każdemu. Jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale ma też wspaniałe podejście do pacjenta (co niestety nie jest zbyt często spotykane).

bardzo dobry lekarz polecam ,profesjonalizm , rzetelność

-Duza wiedza.Fachowość.Chce leczyć,zgodnie z powołaniem.Pozytywny przykład dla lekarzy.Polecam.

TEN WSPANIAŁY CZŁOWIEK URATOWAŁ MI ŻYCIE !!!!!! POLECAM GO Z CAŁEGO SERCA JEST SUPER SPECJALISTĄ WIE CO MÓWI !

Bardzo dobry lekarz, kompetencja, fachowość, rzetelność, polecam.

wzbudza zaufanie jest kompetentny ,bardzo dziekuje

Bardzo mi pomógł, dla mnie dobry lekarz

Nie polecam,wyniosły lekarz nie ma za duzo czasu dla pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, zajmował się mną bardzo profesjonalnie. Poleciła mi go sąsiadka i ja także go polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny