dr n. med. Leszek Miszczyk

Onkolog

Łukasz

22.02.2016

Proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Profesora. Żaden z dostępnych w internecie nie działa. Potrzebuje pilną wizytę.

26.10.2014

Pan Prof. Leszek Miszczyk to przede wszystkim bardzo dobry człowiek . Ma wspaniałe podejście do pacjenta i nigdy nie odmówi człowiekowi pomocy . Zrobi wszystko co jego mocy. Wykorzysta wszystkie możliwości , żeby ratować ciężko chorych ludzi , jest człowiekiem bardzo przystępnym o ogromnej wiedzy ...

Zrobi wszystko co jego mocy. Wykorzysta wszystkie możliwości , żeby ratować ciężko chorych ludzi , jest człowiekiem bardzo przystępnym o ogromnej wiedzy i profesjonalizmie .
Oby więcej takich lekarzy . Dziękuję z całego serca w imieniu mojego taty .

Maria

15.11.2013

Do dzisiaj Panie docencie tak naprawde nie wiem co było mojej Anusi czy grasiczak?a moze miesak,a moze chloniak?Miałysmy bardzo duze zaufanie do Pana,ma Pan podejscie do chorych i w pelni się Pan angazuje poswiecajac czas choremu.Zyje i nie wiem ,czy jako matka wszystko zrobilam dla swojego jedynego ,ukochanego dziecka.Czy moja corunia znalazla sie wsrod dwojga walczacych miedzy soba lekarzy?my nie widzialysmy jak decydowac-w takiej chwili czlowiek prosty nie wie co zrobic,aby bylo dobrze,aby jedyna osoba ktora kocha wyzdrowiala.Zawiodlam się w sadzie na Panu no ,ale Pan zyje i chce zyc w przeciwienstwie do mojego dziecka.Kazdy ma swoje sumienie i trzeba z nim zyc.Pozdrawiam Pana i zycze wszystkiego dobrego.

28.11.2012

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.Kompetentny,rzetelny, dobry fachowiec. Pomaga walczyć z chorobą i nie poddawać się!Polecam,bo zdrowie jest bezcenne.

25.10.2012

Dobry, kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu i na kontrolnych badaniach po prostu całego pacjenta obmaca, obsłucha - co się rzadko zdaża. Polecam.

Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

al. Zwycięstwa 25 lok. 3
Sosnowiec
Centrum Onkologi

Gliwice
Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Nowotworów

Katowice