dr n. med. Leszek Mitas

no własnie ja tez jestem ciekawa co sie dzieje z lekarzem tyle lat do niego chodziłam ze nie chce szukac kogos innego moze przyjmuje w pewne dni

Witam czy może ktoś wie co się dzieje z doktorem Mitasem|?dlaczego już nie przyjmuję w Częstochowie i co sie z nim dzieje?

Pozytywne opinie na temat Pana Doktora Mitasa są najpewniej jego autorstwa. Dobrze byłoby żeby Pan Doktor miał tak perfekcyjnie opanowaną wiedzę medyczną i przyzwoitość jak PR i automarketing.Przestrzegam!

Po prostu dobry lekarz.Pan doktor prowadzil moja ciaze i wszystko bylo dobrze,jest godny polecenia.

Jestem zadowolona z leczenia i operacji przeprowadzonej przez dr Mitasa. Po prostu najlepszy :) Mam tylko małe pytanko,czy nadal przyjmuje w Częstochowie i czy nadal jest na 1000-leciu ?Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

Pan Doktor uratował mi życie, podjął się bardzo trudnej operacji. Dzięki niemu mogę żyć normalnie.

Nie spotkałam jeszcze tak bezczelnego, wyrachowanego i nieuczciwego lekarza. Błędne diagnozy,zaniedbania, pobierania bajońskich sum za niepotrzebne zabiegi, "nie widzenie " na usg guzów o średnicy 11 cm (kilku,w konsekwencji opóznienie leczenia nowotworu o 4 miesiące-pacjentka umiera w cierpieniach, bo jest o 4 m-ce za późno na leczenie. Godziny oczekiwania w nieoznaczonym prywatnym gabinecie, w uwłaczających warunkach (ciasna poczekalnia bez krzeseł, pacjentki siedzą na parapetach albo stoją. O płatnościach nawet nie wspomnę, jeden wielki skandal. Odradzam i przestrzegam - omijać z daleka!

UWAŻAM, ŻE TO JEST BARDZO DOBRY LEKARZ, SUPER FACHOWIEC I WYBITNY SPECJALISTA. TAKICH LEKARZY TO NAM POTRZEBA I POLECAM GO KAŻDEMU POTRZEBUJĄCEMU POMOCY.

Rewelacyjny lekarz, kompetentny, dokładny, doskonały fachowiec. Przed operacją (usunięcie macicy) dokładnie wszystko mi wytłumaczył, opowiedział co będzie robić. Poddałam się zabiegowi z pełnym spokojem i zaufaniem. I się nie zawiodłam. Zaznaczam, że nie byłam pacjentką doktora Mitasa, miałam masę szczęścia, że akurat na niego na oddziale trafiłam. Nawet nie wiedziałam, że jest ordynatorem...

odradzam! za dużo pisania, ale dla dobra wszystkich ciężarnych, ze względów bezpieczeństwa radzę omijać jego oddział na PCK!!!!!!