dr n. med. Leszek Morasiewicz

Zdecydowanie odradzam. Lekarz opryskliwy, z kompleksem boga. Mimo, że po USG wyszło podejrzenie pęknięcia łąkotki stwierdził, że jest to nieważne i nie skieruje na rezonans. Dodał również, że "kiedyś takich badań nie było i leczono, a z pękniętą łąkotką da się żyć, tylko nie biegać i nie skakać. Badanie jest nieważne, najważniejsza jest wiedza lekarza". Dodatkowo przy badaniu achillesa, które wywołało bardzo duży ból stwierdził żebym "nie zachowywał się jak dziecko, bo mocno nie ścisnąłem". Po moim komentarzu, że chyba jako pacjent lepiej wiem jak mnie boli skwitował, że to on jako lekarz lepiej wie jak mnie boli.

Nie polecam lekarza,na początku na wizyty powiedział mi, że symuluję , że ma boleć i tyle. Przepisał mnie leki które wcześniej brałam i nic nie pomogło

Przepisał mnie leki które wcześniej brałam i nic nie pomogło

Bardzo odradzam wizytę, chyba że chcecie państwo totalnie się załamać i stracić chęć do wyzdrowienia. Pierwsze na co lekarz zwrócił uwagę to długie zwolnienie z pytaniem "czy ZUS Pana nie ściga". Jego poradą było nauczenie się żyć z bólem i zmiana pracy jeśli nie mogę jej wykonywać. Diagnoza nietrafna, sprzeczna z poprzednimi diagnizami ortopedy i lekarza rehabilitacji. Strata czasu, pieniędzy i nerwów.

lekarz z powołania. Dobry fachowiec. Uratował mojej córce biodra i uniknęła operacji. Wada rozwojowa- dysplazja i zwichnięcie stawów biodrowych.Inni ortopedzi chcieli ją operować a dr. Morasiewicz mnie powstrzymywał i stosował inne metody i zdał się na czas. Zaufałam i po 25 latach córka nie ma problemów z biodrami a urodziła się kalekim dzieckiem. Leczył ją lekarz przez 3 lata. Leczenie było uciążliwe(gipsy, szyny itp).Czasem wątpiłam a się udało. Polecam cudowny lekarz

To dzięki doktorowi Morasiewiczowi moja córka zawdzięcza, że będzie chodzić o własnych siłach. W 100 % ufam mu, i nie wyobrażam sobie, aby dalsze leczenie prowadził inny lekarz.

Najlepszy ortopeda, jakiego znam. Dzięki niemu nasz syn może samodzielnie chodzic i cieszyc się życiem, tak jak inne dzieci.

Nigdy mi nie zepsuł operacji, jak coś się działo to umiał zaradzić, ma wyczucie.

Nawet w ramach prywatnej wizyty jest arogancki i z powodu błędnej diagnozy spowodował pogorszenie stanu mojego zdrowia

Trudo pisać o człowieku którmu zawdzięczam zdrowie mojego syna,zresztą całemu zespołowi lekarsko-pielęgniarskiemu,chyle czoła umiejętnością i kompetencji.

Najlepszy ortopeda jakiego znam. Zna się chyba najlepiej w Polsce na wydłużaniu i korygowaniu kończyn metodą Ilizarowa. Jestem juz po drugiej takiej operacji, noga jest już prosta i ma odpowiednią dlugość. Obecnie leczę kolano u Pana doktora. Jest lekarzem kompetentnym, zawsze wie co mówi i nie owija w bawełne, zleca potrzebne badania i przepisuje odpowiednie leki. Serdecznie polecam!!!