lekarz Leszek Musiał

2,5
2,5
2,6
2,7

Wspaniała opieka. Byłam operowana na haluksa lewej nogi w Tomed na ul. Fredry 22. Dziękuję bardzo za przeprowadzoną doskonale operacje oraz za opiekę po zabiegu juz w przychodni. polecam wszystkim!

a ja byłam dziś u p. Leszka Musiała,naczytałam się o nim złych opinii ale nie miałam wyjścia...poszłam.Byłam mile zaskoczona..........., co do efektów diagnozy i leczenia to się okaże za jakiś czas ale wizyta była miła,(jeśli można tak to ocenić).Wyszłam usatysfakcjonowana i pełna nadzieji,że będzie dobrze.

Do tego "lekarza" trafiłam tydzień po skręceniu stawu kolanowego, nogę miałam usztywnioną szyną gipsową. Pan Musiał szynę zdjął i powiedział że nie muszę ciągle o kulach chodzić, a jak za bardzo nie boli to mogę następować chorą nogą. wysłał mnie na Ochojec na badania że nie mam chyba przepływu w żyłach do nogi, okazało się, że z żyłami mam wszystko ok. Dzień później trafiłam znów na pogotowie bo przewróciłam się w domu. Kolano cały czas spuchnięte jak bania, w środku krew i jakiś płyn ( Musiał tez to widział), prawdopodobnie uszkodzona łękotka, nogi wyprostować nie mogłam, bolało strasznie. Założono mi ortezę usztywniającą, a na kolejnej wizycie u Musiała usłyszałam, że USG mi nie zrobi bo noga nie jest prosta i nic nie wyjdzie z takiego badania i że za 8 tygodni mi powie czy trzeba wogóle coś z kolanem robić. Na żadne pytania nie odpowiada wprost. jak długo zajmie gojenie, czy mam nogę ćwiczyć czy leżeć ? Pytam czemu nie mogę nogi wyprostować - on, że nie wie, i takiemu "lekarzowi" NFZ płaci za wizyty? Próbowałam się zapisac do poradni przy szpitalu, mówią mi "niech Pani idzie do tego lekarza z pretensją że pozwolił Pani chodzić z takim skręceniem jak mógł Panią tak skrzywdzić" i do kogo mnie zapisali? do Musiała. W życiu nie pójdę, nikomu nie polecam.

Bardzo miły i kompetentny lekarz wyleczył moje kolano 2-lata temu i jestem mu bardzo wdzieczna .Nie rozumiem tych negatywnych i chamskich komentarzy

Komentarz napisze po 10 kwietnia mam powody

Komentarz napisze po 10 kwietnia mam powody

kompletna porażka. dwa tygodnie po zabiegu rekonstrukcji więzadeł w kolanie zlecił zdjęcie szwów nawet ich nie widząc- szwy zostały wyjątkowo delikatnie zdjęte- pierwszy raz w moim życiu- ukłony dla pani pielęgniarki, tyle że rana częściowo się otworzyła- stwierdziłam to zaraz po zdjęciu szwów- pokazałam doktorkowi- niespecjalnie się przejął- zanim dojechałam do domu rana otwarła się do reszty- zakleiłam sobie sama. przy wizycie nr 2, o którą musiałam stoczyć bój w rejestracji wspomniałam o otwartej ranie, ale jakoś nie wzbudziłam współczucia- kolano nie okazało się warte obejrzenia WCALE. podsumowując- wszystkie informacje trzeba wyciągać siłą niemal, pan doktorek mówi półgębkiem, półsłówkami, i wprost daje do zrozumienia że są inni lekarze- dlaczego akurat trafiłam do niego? więcej nie skorzystam- wam też nie polecam

Bylam pacjentka doktora dwukrotnie. Raz kiedy w trakcie cwiczen bez rozgrzewki zrobilam wysoki naskok i drugi raz , z synem kiedy skrecil staw skokowy.W nocy bylam na pogotowiu gdzie lekarz stwiedzil, ze mam naderwane trzy miesnie lydki zas doktor Musial po obejrzeniu ( nawet nie dotknal ) stwierdzil, ze wszystko jest ok. Nie zalecil ani okladow, ani lekow, ani... kontroli, tylko "nie biegac" tak jakbym byla w stanie kiedy ledwo stalam. Ja mu uwierzylam, ale juz tego samego dnia wieczorem lydka zaczela puchnac i zmieniac kolory. Znowu pogotowie, zastrzyki, skierowanie, ale poszlam tym razem desperacko prosto na ortopedie do szpitala. Tam noge zgodzil sie obejrzec ordynator i dawaj na mnie, ze sobie lekcewaze, ze chodze na tej nodze, ale wytlumaczylam mu, ze bylam u Musiala itd... wtedy az posinial. Dostalam leki, zastrzyki domiesniowe i w brzuch, fure lekow i skierowanie do por. rehabilitacyjnej gdzie zalatwil mi przyspieszony termin wizyty. Noga juz byla czarno-fioletowa,nie moglam wlozyc jej w nogawke, ale leki zaczely dzialac wiec przechodzilo. Ordynator uratowal mi noge i jemu skladam hold. Syn zas rpowniez dostal diagnoze "do wesela sie zagoi", ale sie nie zagoilo bo zerwal wiezadla i mial powiklania, ale tez leczylam go juz u innego lekarza. Wstyd panie Musial, Wielki wstyd. Zdecydowanie odradzam wizyty u niego.

Jak się nie zapłaci to na pewno nie pomoże. ODRADZAM

Jak się nie zapłaci to na pewno nie pomoże. ODRADZAM

On ma nosa i wie co robi,to doświadczony lekarz.Ja zbgatelizowałem jego zalecenia i teraz grozi mi endoproteza kolana.Ku przestrodze.A artroskopia to jak gastroskopia.Nie zrobiona może dać groźne następstwa.