dr n. med. Leszek Niepolski

Nefrolog

Profesjonalista. Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, kompetencje i fachowość. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek

Wspaniały lekarz i człowiek!Polecam,lekarz z powołania, bardzo doby specjalista.Najlepszy lekarz u jakiego się leczyłam.

lekarz aniol mozna mu zaufac iczuc sie bezpiecznie polecam Dlugoletnia pacjentka

Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam!Perfekcjonista! Godny polecenia!

Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam!Perfekcjonista! Godny polecenia!

Dr. Leszek Niepolski to człowiek jedyny w swoim rodzaju.Lekarz z powołania.Nie stawiający tylko na ekspresowe wypisywanie recept i skasowanie za wizytę lecz na samopoczucie pacjenta oraz jak najlepsze wyjaśnienie na czym polega choroba itp.Ja osobiście tłukłam się po wielu specjalistach po to aby trafić właśnie do Dr Niepolskiego i dowiedzieć się rzeczy o których wczesniej żaden lekarz nie wspomniał.Wysłucha,doradzi,pożartuje;-)Anioł nie człowiek;-)Polecam!!!!!!!!!!!Patrycja K.

jestem bardzo zawiedziony postawa doktora Niepolskiego

jestem bardzo zawiedziony postawa doktora Niepolskiego

Fajny lekarz, widać ze go obchodzi pacjent, jest konkretny, mówi jak jest nie owijając w bawełnę. To się ceni.

zgadzam się z poprzednimi komentarzami KIEDYŚ to był bardzo dobry lekarz ze świecą takiego szukać. Niestety dzisiaj nie moge słowa dobrego powiedzieć. Dr Niepolski obrósł w piórka, nie zajmuje sie pacjentem z taką troską jak dawniej.Na stacji dializ panuje taki bałagan w papierach,że lekarz nie ma zielonego pojęcia o chorobach pacjęta nie ma pojęcia o tym jakich leków nie można podawać.szkoda gadać

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek!!!

Doskonały specjalista i wspaniały człowiek!!!

Wspaniały lekarz z powołania ! Bardzo gruntowne i indywidualne podejście do każdego pacjenta