lekarz Leszek Ornoch

2,9
2,6
2,6

Czytam opinie o tym lekarzu i nic ująć nie mogę. Mogę natomiast dodac,źe bez fartucha, nieuprzejmy, szybko, bo późno już. Ale ja przecież byłam umówiona i przyszłam punktualnie. Na skierowaniu miałam napisaną diagnozę, która w dniu wypisywania skierowania była aktualna, ale w dniu wizyty już zaleczona, wiec co zrobił pan doktor? Oddał mi skierowanie i skreślił notatkę w karcie. Wskazał inną datę, kazał przynieść nowe skierowanie na to co aktualnie mi dolega, ale o ewentualnej poradzie w sprawie choroby, którą mnie do niego przywiodła mowy już nie było. No i oczywiście staż przepracowany jako ortopeda też został mi przedstawiony. Chyba się pan już wypalił panie doktorze.NIE POLECAM, bo można stracić wiarę w ludzi!

Nigdy nie spotkałam się z gorszym potraktowaniem! Odmówiono mi wizyty, pomimo wcześniejszej rejestracji. Lekarz był arogancki i nie dopuścił do wizyty, śpiesznie udał się do domu. Szczerze odradzam wizyty u tego lekarza! Pracuje on w tym zawodzie na pewno nie w związku z powołaniem i troską o dobro pacjenta!

Tego lekarza nie polecam nikomu....kto mu dał dyplom? odmówił mi leczenia bo jestem z Wejherowa a nie z Gdyni....od kiedy to jest rejonizacja?na skierowaniu miałam wpisane pilne! pracuje w polskij Słuzbie Zdrowia 37lat i jest to skandal że mamy takich lekarzy ...

Brak kultury osobistej,fachowości nie oceniam. Jak to powiedział pacjentowi..czemu do niego,są inni ortopedzi... Potrafi wyładować nerwy na pacjencie.

Jako zastępca ordynatora w szpitalu miejskim w Gdyni dr L.Ornoch nie walczy o swoich pacjentów. Jest niekompetentny. Podczas obchodu mówi "nie ma przeciw wskazań do zabiegu" po czym na sali operacyjnej pacjentka jest „cofana” z bloku operacyjnego. Podczas nieobecności Ordynatora ortopedii Dr n. med. Paweł Cieśla nie radzi sobie z prowadzeniem oddziału ortopedii. Uważam, że nie powinien piastować tego stanowiska. Nie polecam tego lekarza, przy komplikacjach lekarz ten "umywa ręce".

nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam

nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam

fachowosc wyjatkowa wiecej takich lekarzy

fachowosc wyjatkowa wiecej takich lekarzy

Gorąco polecam i pozdrawiam Dr Leszka Ornocha

Gorąco polecam i pozdrawiam Dr Leszka Ornocha

P.Dr. L.ORNOCH jest lekarzem z powołania zawsze służy pomocą i dobrą radą nigdy nie zdarzyło mi się żeby mi odmówił porady gdy była taka konieczność SWoimi pacjetami zajmuje się również w przychodniJestem mu bardzo wdzięczna bo dzięki niemu chodzę a jestem po czterech operacjach kolana W.B

Dr.L.ORNOCH jest lekarzem który to co robi robi z powołaniem okazuje bardzo duzo zyczliwości i cierpliwości Jeśli tylko jest taka koniecznosc nie odmawia pomocy Miałam juz cztery razy operowane kolano inni lek.chcieli wstawiac juz proteze ale ON dal jeszcze szansei chodzę w tej chwili bez kul a trwa to juz od 2001roku Z całą odpowiedzialnościa mogę polecić Dr.L.ORNOCHA