Leszek Ornoch

Gdynia
54,522229818,5418658058 666 56 00

Kalendarz przyjęć
Pon24.08Wt25.08Śr26.08Czw27.08Pt28.08So29.08Nd30.08
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
2.8/5
2.8/5
Średnia:
2.95
9 opinii

Nigdy nie spotkałam się z gorszym potraktowaniem! Odmówiono mi wizyty, pomimo wcześniejszej rejestracji. Lekarz był arogancki i nie dopuścił do wizyty, śpiesznie udał się do domu. Szczerze odradzam wizyty u tego lekarza! Pracuje on w tym zawodzie na pewno nie w związku z powołaniem i troską o dobro pacjenta!

Tego lekarza nie polecam nikomu....kto mu dał dyplom? odmówił mi leczenia bo jestem z Wejherowa a nie z Gdyni....od kiedy to jest rejonizacja?na skierowaniu miałam wpisane pilne! pracuje w polskij Słuzbie Zdrowia 37lat i jest to skandal że mamy takich lekarzy ...

Brak kultury osobistej,fachowości nie oceniam. Jak to powiedział pacjentowi..czemu do niego,są inni ortopedzi... Potrafi wyładować nerwy na pacjencie.

Jako zastępca ordynatora w szpitalu miejskim w Gdyni dr L.Ornoch nie walczy o swoich pacjentów. Jest niekompetentny. Podczas obchodu mówi "nie ma przeciw wskazań do zabiegu" po czym na sali operacyjnej pacjentka jest „cofana” z bloku operacyjnego. Podczas nieobecności Ordynatora ortopedii Dr n. med. Paweł Cieśla nie radzi sobie z prowadzeniem oddziału ortopedii. Uważam, że nie powinien piastować tego stanowiska. Nie polecam tego lekarza, przy komplikacjach lekarz ten "umywa ręce".

nie polecam, nie polecam, nie polecam, nie polecam

fachowosc wyjatkowa wiecej takich lekarzy

Gorąco polecam i pozdrawiam Dr Leszka Ornocha

P.Dr. L.ORNOCH jest lekarzem z powołania zawsze służy pomocą i dobrą radą nigdy nie zdarzyło mi się żeby mi odmówił porady gdy była taka konieczność SWoimi pacjetami zajmuje się również w przychodniJestem mu bardzo wdzięczna bo dzięki niemu chodzę a jestem po czterech operacjach kolana W.B

Dr.L.ORNOCH jest lekarzem który to co robi robi z powołaniem okazuje bardzo duzo zyczliwości i cierpliwości Jeśli tylko jest taka koniecznosc nie odmawia pomocy Miałam juz cztery razy operowane kolano inni lek.chcieli wstawiac juz proteze ale ON dal jeszcze szansei chodzę w tej chwili bez kul a trwa to juz od 2001roku Z całą odpowiedzialnościa mogę polecić Dr.L.ORNOCHA

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny