lek. dent. Leszek Owsiński

Jestem w szoku:)! Po raz pierwszy, stomatolog wyszedł na przeciw moim oczekiwaniom! Spokojny, miły i przede wszystkim kompetentny.Wysokiej rangi profesjonalista. Naprawdę polecam w 100% tego lekarza, szczególnie wtedy, gdy oczekuje się jakości podpartej wiedzą. Szczególnie godny uwagi (tak jak było w moim przypadku) dla rodziców z dziećmi - które szybko adaptują się w gabinecie.(Córka nie może doczekać się kolejnej wizyty!) Pełen profesjonalizm! A koszty? Nie są wygórowane - standardowo + jakość - a to bezcenne. Ponadto miła i przyjemna atmosfera obsługi - recepcji. Pozdrawiam Panie doktorze:)

czarodziej ooz zatrudnia mlodych i nie potrafi sie przyznac ze sam spiueprzyl prace i nie pokierowal mlodego lekarza za duzo kredytow pogon za szybka latwa kasa aby splacic boski gabinet jedn ym slowe nastepny mlody czarodziej nie potrafiacy pokjierowac swoim personelem

jedno wielkie zakłamanie,brak profesjonalizmu,naciąganie pacjentów i ceny bardzo wysokie

najlepszy :) nie poszłabym już do żadnego innego stomatologa...i jeszcze taki przystojny :D

Świetny lekarz. Polecem z czystym sumieniem. Skuteczny. leczenie bezbolesne.

Świetny lekarz. Polecem z czystym sumieniem. Skuteczny. leczenie bezbolesne.

Serdecznie polecam Pana Owsińskiego jak również panią chirurg pracującą dla niego.

bardzo dobry fachowiec. Godny polecenia :)

bardzo dobry fachowiec. Godny polecenia :)

super dentysta...polecam każdemu, naprawdę warto.

super dentysta...polecam każdemu, naprawdę warto.