prof. dr hab. n. med. Leszek Paradowski

Gastrolog

03.03.2011

Uważam, że jest godny polecenia. Wizyta trwała 35 minut. Miałam odczucie, że zbyt krótko. Zabrakło czasu na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Miałam jeszcze kilka pytań. Poza tym OK!

Adam

25.12.2015

Moim zdaniem , bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzeczowy i cierpliwy. Nie zgaduje, tylko zleca badania i skutecznie leczy. W każdej dziedzinie można być artystą lub tylko rzemieślnikiem . Dr Paradowski jest artystą, więc nie czepiał bym się tych papierosów. Pozdrawiam panie doktorze.

regina63bis

15.07.2013

Nie mogę się zgodzić z opinią, że jest to zły lekarz. Jestem jego pacjentką od wielu lat a raczej byłam, ponieważ od kilku lat nie mam nawrotu choroby. Bardzo mi pomógł, zawsze cierpliwy, spokojnie tłumaczył jak postępować w chorobie. Jeżeli zaszła potrzeba to polecił konsultacje z innym lekarzem. Jestem wdzięczna za fachową pomoc. Przyznaję jednak, że palenie jest pewnym mankamentem.

03.02.2013

Wspaniały. I tyle!! Jako stały "klient" Jego Kliniki wiem, że jest Wspaniały

Wspaniały. I tyle!! Jako stały "klient" Jego Kliniki wiem, że jest Wspaniały

20.11.2012

Pan Profesor to dla mnie wzór lekarza! Pomimo bardzo dużych osiągnięć i tytułu profesorskiego jest osobą, która podchodzi do pacjenta z wielką pokorą i zaangażowaniem. Rozmawiając z nim człowiek nie czuje dystansu lekarz (profesor) - pacjent, ma się poczucie,że on nie olewa sprawy, nie patrzy jakby tu zarobić na chorym. W związku ze swoim stanem zdrowia odwiedziłam sporą liczbę lekarzy w różnych częściach Polski ale tylko rozmawiając z nim miałam poczucie, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, lekarz z powołaniem. Gdyby każdy doktor działał na tak wysokim poziomie to leczenie w naszym kraju nie byłoby takim koszmarem jakim jest teraz. Wszystkiego najlepszego Panie Profesorze! pacjentka ze Śląska.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Wrocław"?

Gabinet lekarski

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie