dr n. med. Leszek Piasecki

Neurolog dziecięcy

Trochę się bałam wizyty u tego lekarza, bo słyszałam trochę negatywnych opinii, ale ogromne pozytywne zaskoczenie. Pan doktor uprzejmy, wnikliwy wywiad, rzetelne badanie i szczegółowe wskazówki do dalszego postępowania. Może nie jest z tych "ciumciających" pediatrów, ale dla mnie liczy się kompetencja i rzetelna diagnoza, a nie spijanie sobie z dzióbka. A fachowość pana doktora jest dla mnie bez zarzutu. Gorąco polecam.

A więc tak.. Pan doktor ma zupełnie inne podejście do pacjenta przyjmowanego w ramach wizyty NFZ, a inne w gabinecie prywatnym. Co jest bardzo na minus. Z uwagi na długie terminy pierwsza wizyta odbyła się prywatnie, potem NFZ i zastanawiałam się czy to ten sam lekarz. Wiz priv Nie trwała 5 min i żadna przed nami Jak czekaliśmy też, na NFZ o wiele krótsze to fakt. Diagnoza trafna, potrafił doradzić, pokierować. Pan dr powinien przemyśleć sobie czy pacjent priv a NFZ to inny pacjent?!

A więc tak..

Nie stwierdził obniżonego napięcia mięśniowego, które zostało wówczas stwierdzone przez innego specjalistę. Po wizycie poszłam do jeszcze innego i usłyszałam znowu, że ma obniżone... Co tylko potwierdziło, że doktor się mylił, ponieważ uważał, że wszystko ok. Zalecił trzymanie dziecka w pozycji niezalecanej przez fizjoterapeute, który prowadzi rehabilitację. Podczas wizyty usłyszałam moim zdaniem niefachowe stwierdzenie, że płaczliwość dziecka wynika z jego charakteru. Badanie trwało ok 5 minut - popukanie, zmierzenie obwodu głowy.

Witam polecam syna prowadzi od 3lat jest sympatyczny , cierpliwy oraz wszystko tłumaczy i jak postępować dalej z dzieckiem. Stara się i ja mu wierze w diagnozę, mam wrażenie jakby czasami "przemawiał za sna " czemu taki jest . Syn ma zaburzenia SI . POLECAM GORĄCO!!!

Nie polecam pana doktora. Jak byłam z bliźniakami u Pana doktora poświęcił im w sumie 5 min. Popukał po kolanach i kazał się przejść. Wynik był bardzo dobry ale jak byliśmy już prywatnie u Pan doktora to okazało się dzieci potrzebują natychmiastowej rehabilitacji i specjalistów oraz że dzieci są niepełnosprawne. Nie polecam

Doktor Piasecki bardzo dokładnie zbadał moje dziecko. Był bardzo uprzejmy, konkretny, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Zlecił dodatkowe badania i dokładnie powiedział co dalej powinnam robić. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Nie polecam dr Piaseckiego. Byliśmy z mężem z naszą 9 miesięczną córką, która nie siedzi i nie raczkuje, odgina mi się do tyłu w tzw literę c i przez to nie może przewracać się z plecków na brzuszek więc tylko leży i je. Często też sztywniały jej nogi. Na wizytę czekałam 3 miesiące, a trwała 5 min z czego lekarz stwierdził, że dziecko sztywnieje z mojej winy bo jestem za nerwowa i przez to dziecko ma napięte mięśnie i nie może siedzieć i że ja wymyślam jakieś fanaberie i choroby. Ale fakt faktem dalej dziecko nie siedzi to ile Panie Doktorze mam czekać do dwóch lat będzie mi siedzieć? Pan doktor zganił mnie, że po co do niego przyszłam a ja przyszłam na kontrolę. Po czym jak poszłam prywatnie w inne miejsce to stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe u dziecka to nie można tak od razu dać skierowania na rehabilitację. Proszę szukajcie innego lekarza.

Fantastyczny lekarz, godny polecenia. Cierpliwy dla mojego żywego dziecka. Super podejście. Przeprowadza badanie w formie zabawy. Dziecko nawet się nie zorientowało, że zostało zbadanie. Wyczerpujące informacje. Konkretny, pewny siebie, co wzbudza moje zaufanie do niego.

Mój syn miał częste bóle głowy, lekarze nie potrafili postawić żadnej diagnozy, natomiast pan dr Piasecki podszedł do problemu ze zupełnie innej strony niż jego poprzednicy. Dziś jest 3 stycznia, wizyta była w październiku. Od 2,5 m-ca mojego syna nie boli głowa i nie ma poprzednich objawów. Bardzo polecam tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza.

Wg mnie jeden z najlepszych specjalistów konsultujących moje bliźniaczki. Szybka diagnoza, konkretne podejście, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i obaw za każdym razem jak przyjdę (i to bez znaczenia czy wizyta prywatna czy w ośrodku). Mało jest teraz takich lekarzy.