lekarzLeszek Roter

Dermatolog, Wenerolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
31 opinii

• 5

Bardzo kompetentny, świetnie leczy, uprzejmy, fachowy. Podchodzi do pacjenta z wielką uprzejmością. Najważniejsze to jest to, że leczy bezinwazyjnie.

• 5

polecam godny polecenia moja cała rodzina korzysta z jego leczenia i porad Walczyłam z trądzikiem i wyleczył w 100% i do dziś nie mam z nim problemów

• 5

U Pana doktora byłam kilka lat temu i bardzo miło wspominam tamte wizyty. Zostałam poinformowana szczegółowo o wszystkim i poświęcono mi duzo czasu. Pan doktor nie tylko wyliczył moja dolegliwość na skórze twarzy ale rownież zadbał o kondycję psychiczna. Bardzo dziekuje i pozdrawiam panie doktorze. Katarzyna

• 2

Nieskuteczny, dużo mówi o swoich osiągnięciach i oczywiście o pieniądzach.

• 1

Stan nogi po zabiegach gorszy niż przed, pomimo dużej pewności siebie u pana doktora.Zero skruchy po okazaniu fatalnych efektów podjętej terapii. Brak szacunku do pieniędzy. Dwa tysiące to wg pana Rotera niewielka suma za półtorej godziny jego pracy.

• 5

Super lekarz tylko trzeba mieć kasę żeby się u niego leczyć

• 5

Bardzo dobry specjalista i w moim przypadku,skuteczny w leczeniu łuszczycy.

• 2

Bardzo drogie wizyty. Gabinet wymaga telefonicznego "potwierdzenia" pojawienia się na umówionej wizycie, ale dodzwonić tam się nie jest łatwo. W ogóle rejestracja jest skomplikowana.

• 2

Po usuwanych znamionach zostały blizny (zabieg laserowy), po wycięciu włókniaka też blizna. Zapisana na trądzik izotretynoina po 6 miesięcznej kuracji pomogła, ale nadal zostały rozszerzone pory, blizny, więc szału nie ma.

Złotówki w oczach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 1

Jestem pacjentka doktora od prawie 20 lat (łuszczyca).Odwiedzalam wielu dermatologow,stosowalam wiele metod???zadna nie skuteczna.Dopiero doktor mi pomogl,jego diagnozy i leczenie sa w 100%pewne i godne zaufania POLECAM

• 1

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! Może i jest kompetentny i uprzejmy, ale wszystko przelicza na pieniądze! Kiedy okazałam moje zdziwienie co do wysokiego kosztu wizyty kazał mi się cieszyć, że nie liczy mnie od każdego strzelenia laserem! Wszystko przelicza na pieniądze! Co najgorsze przy takim koszcie wizyty w ogóle nie jestem zadowolona z efektów, część znamion wcale nie zniknęła, jedynie się zmniejszyły a ich brzegi są poszarpane, po tych które zniknęły zostały nieestetyczne blizny ( a doktor przed zabiegiem zapewniał mnie, że laser nie pozostawia blizn!). Lekarz dla osób o grubym portfelu, którym bardziej zależy na słuchaniu żałosnych komplementów niż efektywnym zabiegu/leczeniu.

• 5

byłam u dr.dwa razy i wybieram sie znowu,jestem zadowolona ze sposobu leczenia i polecam znajomym

• 5

Bardzo szybka i profesjonalana oczena stanu skory, zabieg zaproponowany i wykonany na miejscu, warty ceny, do dzis nie mam zadnych nawrotow(popekane naczynka na twarzy), polecam, zabieg byl jednorazowy ispelnil moje oczekiwania a nie jak u kosmetyczek naswietkanie seryjne IPL ktory malo daje.

• 4

Niesamowicie pazerny na pieniądze. Każdą ilość podawanego leku przelicza na złotówki. Nie zważając na fakt, że pacjent ma do przebycia 200 km, poświęca mu mało czasu i wyznacza kolejne, za które oczywiście taksuje.

Lekarz drogi, ale bardzo dobry, wyleczył moje nogi w 100 %

• 1

Byłam na wizycie jak miałam 14 lat, wizyta była płatna 100zl. Przepisał mi kosztowne lekarstwa i brałam je i cera była piękna bez żadnego trądzika a miałam tendencje, po tych tabletkach było wszystko inaczej cera piękna ale jak przestałam brać tabletki to cera wróciła do swojego rytmu i miałam z powrotem trądzik. A jeśli o te tabletki to badania miałam zrobić trzy dni po braniu gdzie jeszcze wszystko jest dobrze. Mój wujek znalazł artykuł w gazecie gdzie bylo opisane ze chłopak wieku 25 lat popełnił samobójstwo właśnie po tych tabletkach, a one więcej robią bo uszkodzić mogą wątrobę i inne narządy a Pan Leszek nie powiadomił nas o żadnych skutkach ubocznych . Więc zastanówcie się nad braniem tabletek ktorych do końca nie znacie.

• 5

Od kilku lat walczyłam z trądzikiem i dzięki temu lekarzowi moja twarz jest nie do poznania. Wreszcie mam gładką skórę!!! Jestem w 100% usatysfakcjonowana. Polecam!

• 2

walczyłam z przebarwieniami na twarzy, po bardzo wielu wizytach i zabiegach nic nie pomogło. Plamy mam nadal a w portfelu pusto (kazdy zabieg bardzo kosztowny i zero poprawy)

• 5

Ja uwazam ze jest znakomity - tułałam sie po wielu gabinetach w trojmiescie i nic dobrego mnie nie spotkało- Pan dr wyleczył mnie z 2 óch przypadłości i jestem zadowolona - miły sympatyczny jak rowniez jego personel - nie odczułam naciagania na kase wrecz odwrotnie - odradzal pewne zabiegi twierdzac ze mi osobiscie nic nie dadza. Jestem zadowolona i zycze wszystkiego dobrego doktorowi. Aha kedyny lekarz z takim podejsciem do pacjenta jakiegpo spotkałam - mam wrazenie ze sie wczuwa w osobę i chce mu na prawde pomoc.

• 2

Sprzęt medyczny i sam gabinet na najwyższym poziomie, z wyniku leczenia jestem zadowolona. Pan doktor jako fachowiec ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, co się dało odczyć przy każdej wizycie. Nie można mu zarzucić braku wiedzy, ale za swoje ''jestem najlepszy'' bierze kosmiczne pieniądze. Wizyty mało sympatyczne, wiecznie w biegu, daje się odczuć nastawienie na pieniądze, bardzej niż chęć wyleczenia pacjenta.

• 1

Zabieg usunięcia małych znamion w liczbie pięciu, skończył się niepowodzeniem. Pozostały blizny, które wyglądają wręcz na spowodowane intencjonalnie.

• 2

Lekarz swietny bardzo tylko wyladowalam w szpitalu mam chora watrobe i uszkodzone nerki po tak silnych lekach ktore polykalam bylo by dobrze zeby bylo wiecej kontroli badan pozdrawiam

• 4

Mam zylaki na lewej nodze. Dzieki zabiegowi znikaja,ale niestety powracaja. Zabieg trzeba przeprowadzac raz na 1,5 ; 2 lata. Wszystko byloby do zniesienia gdyby nie bardzo duzy koszt wstrzykiwania lekarstwa. Jako lekarz uprzejmy i fachowiec pelna geba.

• 1

Zadufany w sobie bufon, który uważa się za jedynego specjalistę godnego zaufania. Początkowo był uprzejmy, skuteczny i miał wielu pacjentów, ale teraz to tylko mamona dociera do niego. Brak zainteresowania pacjentem,liczy się tylko kasa. Czyni pozory leczenia, aby wizyty trwały w nieskończoność w celu wyłudzenia pieniędzy potencjalnego frajera (czyli swego dobrodzieja pacjenta). Na wizyty umawia klientów niekompetentna żona, która wstępnie "diagnozuje" przypadek. Zdecydowanie nie polecam.

• 5

choruje na bielactwo.jestem bardzo zadowolona z leczenia i z faktu ,że białe plamy zanikają;)

• 5

Jestem uczulona na słońce i mam nadzieję, że terapia przepisana przez Pana dr będzie skuteczna. Jestem w trakcie leczenia - zobaczymy.

• 5

polecam i to bardzo mocno!!! nie jestem prostym pacjentem zanim trafilam do doktora tułałam sie dobre 4 miesiace po roznych gabinetach w calym trojmiescie i dopiero doktor znalazl powod mojej choroby i zaproponowal leczenie .bardzo polecam ludziom ktorzy chca sie wyleczyc !!!

• 1

Zdecydowanie nie polecam , może jest dobrym dermatologiem ,ale bez cudów , ceny ma z kosmosu i nieznośna jest ta aura, którą stwarza się już podczas rejestracji - że jest jedyny i najlepszy - trochę pokory...

super,ekstra, świetnie ,bardzo bardzo polecam

• 3

leczenie bardzo skuteczne. niestety podaje niebezpieczne leki, nie poddając pacjentów wczesniej koniecznym badaniom.

Gdzie przyjmuję

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat