dr n. med. Leszek Stefański

Chirurg ogólny, Proktolog

jak najbardziej pozytywne wrazenia po wizycie --kompetentny , rzeczowy ,profesjonalne podejscie do pacjenta Pan doktor wyjasnił mozliwe przyczyny choroby i natychmiast podjął się skutecznego leczenia

Oddając się w ręce chirurga, uważajcie, w czyje ręce się oddajecie. Ja miałem szczęście być operowany przez dra Stefańskiego. Stan nagły, ropień okołoodbytniczy z ropowicą odbytu, cudem wyczytałem w którymś artykule dr Małgorzaty Kołodziejczak, że nie wolno takich operacji przeprowadzać w szpitalu zwykłym, a jedynie w jednostce referencyjnej. Tak trafiłem na oddział chirurgii przewodu pokarmowego i proktologii Kliniki w Katowicach. Operację (dwukrotnie, drenaż ropnia i później wyjęcie setonu) wykonywał dr Leszek Stefański. Za pierwszym razem wszystko wytłumaczył mojej Mamie i żonie, Tragiczny stan, paskudny ból, od pierwszej operacji było już ...

Oddając się w ręce chirurga, uważajcie, w czyje ręce się oddajecie.
Za pierwszym razem wszystko wytłumaczył mojej Mamie i żonie,
Tragiczny stan, paskudny ból, od pierwszej operacji było już tylko coraz lepiej.
Później konsultacje z panem Drem, od razu kazał mi stosować inny lek na gojenie się rany niż w wypisie.
Za każdym razem miły, delikatny, profesjonalista w każdym calu.
Dziś badanie TRUS - doktor badający nie mógł się nadziwić - przecież ropień w 80% odnawia się w postaci przetoki odbytu, to choroba przewlekła. A u mnie nic na TRUS nie widzi, jedynie blizna.
Jestem szalenie wdzięczny doktorowi Stefańskiemu za jego umiejętności i ogromną wiedzę.
Każdemu kto ma problem przewodem pokarmowym gorąco polecam tego wspaniałego specjalistę.
WDZIĘCZNY ogromnie
MICHAŁ

Uprzejmy gdy wrecza wizytowke , i chyba oplaca reklamy bo na zadnym portalu nie potrafie dodac opini !! Mily gdy kasuje za wizyte jak niewychodzi to zwala na innych cham konowal , a z ta opalenizna wyglada jak podatarzaly felczer odradzam tego starego aroganckiego gbura

Bardzo miły lekarz. W kontakcie jest po prostu świetny, otwarty, wyjaśnia wszystko. O jego fachowości, jako operatora trudno mi się w jakikolwiek sposób, gdyż to nie on mnie operował. Wobec tego podpisuję się niejako "in blanco" pod dobrymi opiniami o tym lekarzu. Spotkałem go w momencie, kiedy trzeba było mi trudny zabieg zrobić, który skończył się wytworzeniem stomii. A pan dr wszystko spokojnie, serdecznie, z uśmiechem wyjaśnił, na czym rzecz polega. Bez chamstwa, bez odzywek typu "to ja jestem lekarzem i wiem co dla ciebie dobre, a ty młody człowieku milcz". To nie w jego stylu.

Wspaniały chirurg nie obawiałbym się leczenia czy operacji.Dwie operacje miałem już i to poważne ale zaufanie do tego lekarza mam bardzo duże.

Bardzo dobry lekarz super fachowiec,bardzo miły człowiek który potrafi wytłumaczyć chorobę i konieczne leczenie . Ja byłem operowany 4 listopada przez dr.Stefańskiego wszystko jest ok. Jeśli masz problem ze ,,wstydliwą chorobą" To polecam dr Stefańskiego

Witam, Znakomity lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta i znakomita wiedza. Jednym zdaniem znakomity specjalista !! POLECAM

Witam,

Godny polecenia chirurg specjalistaz widać że zna się na rzeczyq. Potrafi dobrze wyjaśnić na czym polega choroba. Jeśli ktoś poszukuję pomocy u specjalisty a nie konowała to dobrze trafił.

Bardzo dobry lekarz !!! Bardzo życzliwy człowiek.Cieszę się , że trafiłam na takiego lekarza.Dzięki Niemu mogę znowu normalnie funkcjonować.

Specjalista w swojej dziedzinie!!!Trzeci lekaż do którego trafiłem i pierwszy z poprawną diagnozą bo dwóch poprzednich powiedziało że jak mnie pokroją to zobaczą co jest grane