lekarz Leszek Szymański

Laryngolog

Lekarz zostawil po sobie bardzo dobre wrazenie. Dobra ręka, super podejscie do pacjenta, czuć było empatie. Zdecydowanie polecam

Niestety przez to jak bylam leczona a raczej nje leczona przez lekarza dalo bardzo widoczne skutki na moim zdrowiu. Operacje za.operacjami. zostalam oszukana ze zachowawcze metody leczenia sa skuteczne. Dobrze ze trafilam na innego lekarza ktory teraz mna kieruje. Nie polecam.

Dobry lekarz oby było takich jaknajwiecej Jest to lekarz który przypomina lekarzy starej szkoły lekarskiej. Dla których liczy sie nauka i pacjent.Niestety wydaje sie jest takowych coraz mniej nieprzegapcie okazi i idźcie właśnie do niego

Bardzo polecam tego lekarza.Rzetelny,kontaktowy.Ma podejście do dzieci-byłam z synem.

Bardzo dobry specjalista. Rzetelny,profesjonalny i bardzo kontaktowy.

Bardzo dobry specjalista. Rzetelny,profesjonalny i bardzo kontaktowy.

wysoki poziom kompetencji i kultury osobistej, zdecydowanie polecam

wysoki poziom kompetencji i kultury osobistej, zdecydowanie polecam

Polecam tego lekarza. Pobyt w szpitalu, wykonany zabieg, atmosfera, opieka Pana doktora przed i po zabiegu na właściwym poziomie i to nie tylko w stosunku do mojej osoby. Miałem stunkowo prosty zabieg, ale miałem też możliwość obserwowania zachowania Pana doktora w związku z innym pacjentem, którego przypadek był najbardziej trudny jak można sobie wyobrazić. To był już pewien rodzaj poświęcenia, tak rzadko niestety dzisiaj spotykany. Przekazując ten komentarz pragnę podziękować i przekazać swoją rzetelną wiedzę innym poszukującym pomocy. Stanisław Kubiak

Trochę za szybki w relacjach z pacjentem.Jak każdy lekarz w szpitalu- raczej unika kontaktu z pacjentaem chyba że akurat go operuje lub robi obchód.Polecam ale noty średnie.

Szybka i własciwa diagnoza w powiązaniu z pełnym profesjonalizmem daje za całokształt duże 5.

Bardzo polecam pana doktora lekarz z powołania .

Bardzo polecam pana doktora lekarz z powołania .