lekarz Leszek Wyrwa

Serdecznie polecam. Mój ulubiony lekarz w rodzinnych stronach. Kontakt z przychodnia bardzo sprawny i szybki. Rodzicie również zadowoleni.

Lekarz empatyczny, zaangażowany w swoją pracę i do tego z poczuciem humoru. Specjalista na 5 z plusem :)

Wspaniały lekarz, pełen empatii i szczerze troszczy się o pacjenta. Czy to drobne przeziębienie, czy poważniejsze problemy zdrowotne zawsze można liczyć na rzetelna i fachową pomoc.

Lekarz? Smiech na sali. Zglasza sie pacjent z okropnym bolem glowy, ktory nie ustepuje od 2 dni. U pacjenta wystepuja zawroty glowy, Pan Wyrwa (na tytul doktora trzeba sobie zapracowac, a i lekarz to za duzo powiedziane, chyba, ze mowimy o wykonywanym zawodzie) diagnozuje to jako "nerwobole". Zadnych badan nie zlecil, zadnych nie wykonal. Pacjent dzien pozniej laduje na SOR na Witosa w Opolu, na ktory zostaje przewieziony z Ozimka "R", u Pacjenta zdiagnozowano udar. Brawo Panie Wyrwa, gratuluje podejscia i kompetencji. A pozniej tacy placza, ze wspierajmy ich, bo oni na pierwszej lini walki z koronawirusem. Trzeba bylo nie konczyc medycyny, albo nie brac sie za zawod lekarza! NIE POLECAM! OMIJAC Z DALEKA.

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam! Cieszę się, że mogłam na kogoś takiego trafić. Dziękuję : )

osobą która zna swoje zadanie ,wysłucha,poradzi jest dostępy w każdej chwili.

osobą która zna swoje zadanie ,wysłucha,poradzi jest dostępy
w każdej chwili.

goraco polecam. Dokładny sumienny potrafi wysłuchac pacjenta i pomóc w miare mozliwosci.Zawsze mozna na niego liczyc w problemach zdrowotnych

super Lekarz :) wysłucha, podchodzi do pacjenta jak do brata i zawsze pomoże. polecam!!!

Lekarz z powołania- świetny kontakt- cała moja rodzina go uwielbia!!!

Lekarz z powołania- świetny kontakt- cała moja rodzina go uwielbia!!!

Podejście do pacjęta bardzo wyrozumiałe ,pod kontem leczenia otwartość,stanowczość i pełna informacja dla pacięta o stanie jego zdrowia.

Podejście do pacjęta bardzo wyrozumiałe ,pod kontem leczenia
otwartość,stanowczość i pełna informacja dla pacięta o stanie jego zdrowia.