lekarz Leszek Zieliński

Jego kompetencje oraz właściwe rozwiązywanie problemów interesujących pacjentów jest bardzo merytoryczne zawsze ma czas żeby to wyjaśnić. Takich lekarzy brakuje w naszej miernej służbie zdrowia!

Jeden z niewielu lekarzy, który pracuje z powołania. Już o ponad siedmiu lat odwiedzam Pana dr. L. Zielińskiego, zawsze rzeczowo podchodzi do pacjentki, jest przemiły i zna się na swojej pracy. Prowadził mi jedną ciążę od początku do końca, interesuję się pacjentem.Polecam wszystkim paniom, których zawiódł dotychczasowy ginekolog.

Polecam dr.Leszka Zielińskiego wszystkim kobietom.Prowadzi już u mnie drugą ciążę.Jestem bardzo zadowolona!

Specjalnie znalazłam taki portal by móc ocenić Pana Doktora, to wspaniały specjalista, wykrył u mnie problem który bagatelizowali inni lekarze !!

Wspaniały lekarz i fantastyczny człowiek!! Godny zaufania, tłumaczy wszystko dokładnie i przejrzyście.

Jestem bardzo zadowolona z pana Doktora , poprowadził konsutacje, podchodzi kompleksowo, rzeczowy

Moja pierwszza wizyta ginekologiczna ( 18 lat ) przemiły pan Doktor , wyjaśnił wszystkie moje wątpliwosci , traktuje pacjentki z szacunkiem , nie drwii ani nie poucza itp . Poolecam

Pan Doktor prowadził już 2 moją ciąże, same dobre wspomnienia, zajmował się pacjentkami naprawde profesjonalnie, dużo Panu zawdzięczam , polecam !

BARDZO DOBRY LEKARZ.bylam u niego 1 raz ale jestem zadowolona z wizyty,

BARDZO DOBRY LEKARZ.bylam u niego 1 raz ale jestem zadowolona z wizyty,

Byłam u niego pierwszy raz i na prawdę polecam. Uprzejmy, wesoły, kompetentny. Na pewno do niego wrócę.