dr Lew Petkow

Dermatolog

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Po 6 wizytach u innych lekarzy i trafianiu z diagnozą, dr Petkow rozpoznał w 1 minutę co mi dolega i wyleczył tak że nigdy już nie wróciło schorzenie. Oby więcej takich lekarzy jak Pan doktor! Polecam innym,bo wiedzę Pan doktor ma ogromną i wszystko z głowy nie jak nasi lekarze z Google szukają leków lub rozpoznają choroby 🙈

Najlepszy dermatolog, jakiego znam, jak najbardziej godny polecenia. Uprzejmość i kompetencja, to wyróżnia dra Petkowa. Moja ocena to piątka z plusem. Dziękuję, że mogłam spotkać dra Petkowa, który bardzo pomógł mojej cierpiącej mamie...

Moja ocena to piątka z plusem.

Po długim i bezskutecznym leczeniu wrzodziejącego zapalenia żył, trafiłam do dr. Petkowa. Wprawdzie zalecona przez niego kuracja była dość kłopotliwa (codzienna specjalna kąpiel nogi plus różne maści), ale okazałą się właściwą. Doktor uprzedził, że to schorzenie leczy się długo, wytłumaczył jego przyczynę i dokładnie - terapię. Była skuteczna, a moja wdzięczność do tego lekarza - ogromna. A przy tym ma on niesłychanie solidne podejście do pacjenta, w niczym nieprzypominające powszechnego dzisiaj, odczuwanego przez pacjentów lekceważąco - zbywającego stosunku. Dobra, dawna szkoła lekarska. Zdecydowanie polecam.

Najlepszy dermatolog jakiego spotkałam. Po kilku latach błędnego leczenia u innych lekarzy na szczęście trafiłam na dr. Petkowa.

Ostrzegam i stanowczo odradzam wizytę u tego Pana! Dostałem bardzo drogie i kontrowersyjne antybiotyki, które powodują wiele skutków ubocznych obciążając organizm. Ten Pan nie raczył nawet mnie o tym poinformować. Kompletny brak profesjonalizmu! Strata czasu i pieniędzy.

Diagnoza nie trafiona, krytyka innych lekarzy, brak zlecenia na badania pomimo próśb. Kazał odstawić leki przepisane przez innego lekarza i niestety stan zdrowia się bardzo pogorszył Odradzam

Dr Lew Petkow jest JEDYNYM i NAJLEPSZYM specjalista w swojej dziedzinie. Wyleczyl mnie z bardzo powaznej choroby skory, ktora przez 10 lat nie zostala zdiagnozowana przez zadnego innego specpacjenta traktuje podmiotowo, zawsze bardzo wnikliwie slucha i oglada symptomy przed zdiagnozowaniem problemu. Gdy stan mojej skory niespodziewanie pogorszyl sie i spowodowal trudne do wytrzymania swedzenie, dr przyjal mnie nieodplatnie w szpitalu w dniu Wigilii (dwukkrotnie tego dnia - rano i wieczorem) i udzielil natychmiastowej pomocy. Kilka lat pozniej pomogl mi po wypadku w salonie kosmetycznym, gdy podczas zabiegu moje plecy zostaly ...

Kilka lat pozniej pomogl mi po wypadku w salonie kosmetycznym, gdy podczas zabiegu moje plecy zostaly poparzone pradem.
Nie mam slow ktore w pelni oddadza jak wielkim szacunkiem darze Pana Doktora.
Obecnie mieszkam za granica i z przykroscia stwierdzam, ze dr Petkow jest jedyny w swoim rodzaju i podczas kolejnej wizyty w Polsce bede korzystac z Jego pomocy.

Wszystkim borykajacym sie z problemami skornymi, tym ktorzy przebyli dluga droge w poszukiwaniu pomocy i byc moze stracili juz nadzieje, jak i tym ktorzy dopiero zaczynaja leczenie, goraco polecam dr Petkowa. Czas oczekiwania na wizyte jest dlugi, ceny za wizyte do najtanszych nie naleza, ale zdecydowanie WARTO!
Dziekuje Panie Doktorze! Za serce, wiedze, profesjonalizm i zaangazowanie. Patrycja T.

Witam, Dr Petkow to bardzo kompetentny lekarz. Leczy się u niego skutecznie wiele osób z mojej rodziny. Kiedyś wyleczył mi zmiany na przedramieniu, które bezskutecznie leczyłam drogimi specyfikami u różnych dermatologów.

Witam,

Po wielu wizytach u różnych dermatologów nareszcie znalazłam kogoś kompetentnego, który już po pierwszej wizycie trafnie zdjagnozował moją przypadłość

Człowiek o bardzo wnikliwym, całościowym spojrzeniu na problem pacjenta. Przyszedłem po poradę dermatologiczną, skończyłem na odkryciu problemu z zakresu flebologii - chyba uratował mi nogę! Żaden z lekarzy nie dostrzegał tego problemu.