dr Lew Petkow

Dermatolog

Opinii6

Mariusz

19.11.2015

Ostrzegam i stanowczo odradzam wizytę u tego Pana! Dostałem bardzo drogie i kontrowersyjne antybiotyki, które powodują wiele skutków ubocznych obciążając organizm. Ten Pan nie raczył nawet mnie o tym poinformować. Kompletny brak profesjonalizmu! Strata czasu i pieniędzy.

07.02.2013

Diagnoza nie trafiona, krytyka innych lekarzy, brak zlecenia na badania pomimo próśb. Kazał odstawić leki przepisane przez innego lekarza i niestety stan zdrowia się bardzo pogorszył Odradzam

14.05.2012

Dr Lew Petkow jest JEDYNYM i NAJLEPSZYM specjalista w swojej dziedzinie. Wyleczyl mnie z bardzo powaznej choroby skory, ktora przez 10 lat nie zostala zdiagnozowana przez zadnego innego specpacjenta traktuje podmiotowo, zawsze bardzo wnikliwie slucha i oglada symptomy przed zdiagnozowaniem problemu. Gdy stan mojej skory niespodziewanie pogorszyl sie i spowodowal trudne do wytrzymania swedzenie, dr przyjal mnie nieodplatnie w szpitalu w dniu Wigilii (dwukkrotnie tego dnia - rano i wieczorem) i udzielil natychmiastowej pomocy.
Kilka lat pozniej pomogl mi po wypadku w salonie kosmetycznym, gdy podczas zabiegu moje plecy zostaly poparzone pradem.
Nie mam slow ktore w pelni oddadza jak wielkim szacunkiem darze Pana Doktora.
Obecnie mieszkam za granica i z przykroscia stwierdzam, ze dr Petkow jest jedyny w swoim rodzaju i podczas kolejnej wizyty w Polsce bede korzystac z Jego pomocy.

Wszystkim borykajacym sie z problemami skornymi, tym ktorzy przebyli dluga droge w poszukiwaniu pomocy i byc moze stracili juz nadzieje, jak i tym ktorzy dopiero zaczynaja leczenie, goraco polecam dr Petkowa. Czas oczekiwania na wizyte jest dlugi, ceny za wizyte do najtanszych nie naleza, ale zdecydowanie WARTO!
Dziekuje Panie Doktorze! Za serce, wiedze, profesjonalizm i zaangazowanie. Patrycja T.

04.01.2012

Witam, Dr Petkow to bardzo kompetentny lekarz. Leczy się u niego skutecznie wiele osób z mojej rodziny. Kiedyś wyleczył mi zmiany na przedramieniu, które bezskutecznie leczyłam drogimi specyfikami u różnych dermatologów.

Witam,

17.09.2011

Po wielu wizytach u różnych dermatologów nareszcie znalazłam kogoś kompetentnego, który już po pierwszej wizycie trafnie zdjagnozował moją przypadłość

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny