Gdzie przyjmuję

gdzies na Gocławiu
52,229675621,012228722 671 06 06

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
5 opinii

Diagnoza nie trafiona, krytyka innych lekarzy, brak zlecenia na badania pomimo próśb. Kazał odstawić leki przepisane przez innego lekarza i niestety stan zdrowia się bardzo pogorszył Odradzam

Dr Lew Petkow jest JEDYNYM i NAJLEPSZYM specjalista w swojej dziedzinie. Wyleczyl mnie z bardzo powaznej choroby skory, ktora przez 10 lat nie zostala zdiagnozowana przez zadnego innego specpacjenta traktuje podmiotowo, zawsze bardzo wnikliwie slucha i oglada symptomy przed zdiagnozowaniem problemu. Gdy stan mojej skory niespodziewanie pogorszyl sie i spowodowal trudne do wytrzymania swedzenie, dr przyjal mnie nieodplatnie w szpitalu w dniu Wigilii (dwukkrotnie tego dnia - rano i wieczorem) i udzielil natychmiastowej pomocy. Kilka lat pozniej pomogl mi po wypadku w salonie kosmetycznym, gdy podczas zabiegu moje plecy zostaly poparzone pradem. Nie mam slow ktore w pelni oddadza jak wielkim szacunkiem darze Pana Doktora. Obecnie mieszkam za granica i z przykroscia stwierdzam, ze dr Petkow jest jedyny w swoim rodzaju i podczas kolejnej wizyty w Polsce bede korzystac z Jego pomocy. Wszystkim borykajacym sie z problemami skornymi, tym ktorzy przebyli dluga droge w poszukiwaniu pomocy i byc moze stracili juz nadzieje, jak i tym ktorzy dopiero zaczynaja leczenie, goraco polecam dr Petkowa. Czas oczekiwania na wizyte jest dlugi, ceny za wizyte do najtanszych nie naleza, ale zdecydowanie WARTO! Dziekuje Panie Doktorze! Za serce, wiedze, profesjonalizm i zaangazowanie. Patrycja T.

Witam, Dr Petkow to bardzo kompetentny lekarz. Leczy się u niego skutecznie wiele osób z mojej rodziny. Kiedyś wyleczył mi zmiany na przedramieniu, które bezskutecznie leczyłam drogimi specyfikami u różnych dermatologów.

Po wielu wizytach u różnych dermatologów nareszcie znalazłam kogoś kompetentnego, który już po pierwszej wizycie trafnie zdjagnozował moją przypadłość

Człowiek o bardzo wnikliwym, całościowym spojrzeniu na problem pacjenta. Przyszedłem po poradę dermatologiczną, skończyłem na odkryciu problemu z zakresu flebologii - chyba uratował mi nogę! Żaden z lekarzy nie dostrzegał tego problemu.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny