Lidia Adamczyk-Saganek

Lekarz medycyny pracy

STANOWCZO ODRADZAM! Nigdy w życiu nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza! Zero zainteresowania pacjentem i szukania przyczyn problemu. Przyszłam z problemem gastrycznym, wcale nie słuchała, co do niej mówiłam, tylko obrzuciła epitetami na temat wyglądu mojego brzucha i sylwetki. Stwierdziła, że nie wyglądam jak modelka, bo pewnie za dużo jem. W ogóle jej nie interesowało, że trzymam się zdrowej diety i prowadzę aktywny tryb życia. Łaskawie wypisała mi skierowanie na badania jak sama o nie poprosiłam. Uważam, że tacy ludzie nie powinni mieć prawa do wykonywania zawodu.

Uważam, że tacy ludzie nie powinni mieć prawa do wykonywania zawodu.

Pani doktor nie dość że nie respektuje swoich godzin pracy to jeszcze nie odznacza się niestety wysoka kultura osobista. Jest bardzo niemila i uszczypliwa. 85 letniej pacjentce nie chciała wydać zaświadczenia o niezdolności do pracy bo "wygląda na młodszą" i ma pomalowane paznokcie. Na prośbę o receptę odparła że skoro pacjentka nie ma pieniędzyna leki to po co jej recepta. Mocno odradzam jakikolwiek kontakt z tą panią.

To nie jest lekarz. Nie bada pacjenta tylko ogranicza się wypisania skierowania. Standardem tej "Pani" jest spóźnianie się ponad 1,5 godziny do pracy, a po przyjęciu kilku pacjentów z opóźnieniem 2 godzinnym zrobienie sobie przerwy na jedzenie i relax przez 40 minut !!!. Uciekać jak najdalej od tego człowieka.

Żal, że w XXI istnieją jeszcze tacy lekarze. Brak kompleksowego podejścia do pacjenta, ignorowanie bardzo ważnych sygnałów choroby, zero wywiadu, tylko wtrącanie nosa w prywatne, zawodowe sprawy pacjenta. Pani zachowuje się nie jak w pracy, tylko jak by była na kawce. Komentarze w stylu "skoro postawił sobie pan diagnozę, to po co pan przychodzi do lekarza" są na bardzo niskim poziomie. Oczywiście "diagnoza" się potwierdziła u prawdziwego, prywatnego specjalisty. Nie polecam, ta pani tylko potrafi wypisywać recepty zamiast leczyć.