lekarz Lidia Bełzak

Po moich 2 wizytach, pani doktor może nie pała przyjacielskim uczuciem ale raczej nie o to chodzi. Wizyta bardzo konkretna i rzetelna informacja. Pierwszy raz od kilkunastu lat trafiłam na okulistę który mnie nie "zlewa", który naprawdę słucha i stara się fachowo pomóc. Pyta, robi badania których w życiu inny okulista mi nawet nie zaproponował. Krótkie terminy i brak "poślizgu" w poczekalni. I TO WSZYSTKO NA NFZ !!! :D Gorąco polecam

I TO WSZYSTKO NA NFZ !!! :D
Gorąco polecam

Bardzo miła i kulturalna osoba. Super podejście do pacjenta, pani doktor krótko zwięźle i prosto tłumaczy w czym problem, wizyta u niej to sama przyjemność, w moim przypadku szybko rozpoznała co jest z okiem nie tak i po 3 wizytach jest ok.

Bardzo uderzyła mnie nieuprzejmość Pani doktor i złośliwe uwagi podczas badania, że nawet małe dzieci potrafią znieść takie badanie. Niestety "oko samo się broni i nie wie, że ma być badane" - tak jej odpowiedziałam, gdy narzekała na moje mruganie powiekami i patrzenie wprost na wiązkę światła. Typowo jak na NFZ. Choć dla mnie dziwne bo przecież ja płacę co miesiąc składki na NFZ- nieprawdaż?

raczej nie polecam,następnym razem pójdę do innego okulisty

raczej nie polecam,następnym razem pójdę do innego okulisty