lekarz Lidia Gądek

Lekarz rodzinny

Jak ocenić lekarza który całą wizytę (skierowane USG) bez najmniejszej krępacji plotkuje z asystentem , dodam- na tematy zupełnie nie związane z przedmiotem wizyty? Jak ocenić lekarza, który z wielką egzaltacją, w sposób wręcz teatralny demonstruje swoje zdziwienie nad tym co zobaczył podczas badania na ekranie komputera, po czym zostawia pacjentkę bez słowa komentarza? Szanowna Pani "Doktor" - z Pani gabinetu wyszłam w stanie takim, że mąż musiał uspokajać mnie pół godziny, a kilka kolejnych dni jakie czekałam na wyniki badania i wizytę u lekarza upłynęły mi pod znakiem potężnego ...

Szanowna Pani "Doktor" - z Pani gabinetu wyszłam w stanie takim, że mąż musiał uspokajać mnie pół godziny, a kilka kolejnych dni jakie czekałam na wyniki badania i wizytę u lekarza upłynęły mi pod znakiem potężnego stresu i czekania na wyrok.
Na szczęście okazało się że jestem zdrowa. Pani zachowanie w gabinecie pozostaje dla mnie nie zrozumiałe. Autentyczna niewiedza ? Czy zwyczajny brak empatii?

Notorycznie spóźniona co biorąc pod uwagę czas oczekiwania na termin badania nie powinno mieć miejsca. Zachowanie podczas wizyty- pretensjonalne, oschłe - niedopuszczalne.

Czas wizyty w gabinecie ok. 3 minuty, częste rozmowy telefoniczne podczas takiej wizyty, niechętnie daje skierowania na dodatkowe badania, spóźnianie się do pracy to norma. Dobry lekarz ale dla osób zdrowych, rzadko chorujących (grypa, przeziębienie). Kiedyś bardziej się starała, teraz ma się wrażenie, że Pani nie ma czasu. Myślę też, że wzięła za dużo pacjentów i że powinna zatrudnić na stałe drugiego lekarza. Po za tym bardzo miła.

Super babka :) Kompetentna i mająca wyczucie do diagnoz

Super babka :) Kompetentna i mająca wyczucie do diagnoz

Pani doktor jest świetnym lekarzem,mimo iż nie jest pediatrą jej diagnozy dotyczące mojego dziecka są zawsze trafne.Teraz kiedy zostala posłem ma dla nas nieco mniej czasu,ale warto na nią czekać bo wtedy wiem że zarówno ja jak i moja córka jesteśmy w dobrych rękach.Polecam Pania doktor.

teraz już wiem czemu pod gabinetem zawsze tłumy,bardzo kompetentna i życzliwa Pani Doktor

Pani doktor bardzo kompetentna, dla swoich pacjentów ma zawsze czas, pomimo że jest posłem. Nie jest pediatrą lecz lepiej leczy dzieci niż niejeden pediatra.

Bardzo miła ,a przede wszystkim kompetentna osoba ,widać ,że się stara i wie co robi.Nawet jeśli trzeba poczekać to zdecydowanie warto!

Super lekarz polecam zawsze porozmawia i wysłucha do konca , co człowiekowi dolega Mozna jej tez sie zwierzyc jako człowiekowi zaufanemu

Mozna jej tez sie zwierzyc jako człowiekowi zaufanemu

Bardzo dobra lekarka ,uratowała życie mojemu dziecku ,jestem jej bardzo wdzięczna szukała mnie telefonicznie kiedy zobaczyła nieprawidłowe badania mojej małej . Tacy powinni być lekarze

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.