lekarz Lidia Iglińska-Wagner

Moja babcia, przyszła do doktor na wizytę w zastępstwie swojej lekarz rodzinnej. Wyszła bardzo zadowolna, opisywała dr Wagner głównie w superlatywach. M.in. Doktor jakich mało, na wejściu sprawdza ciśnienie, dociekliwie wypytuje o wszystkie przebyte choroby - nawet te trzy dniowe przeziębienia oraz o urazy. Trochę mało czasu doktor miała na całą wizytę, ale bardzo rzetelnie i dokładnie wybadała moją babcię. Dziękuję.

Zawsze ma czas dla pacjenta jak trzeba kieruje do specjalistow bez problemow chodze juz osiem lat bardzo polecam

Pani Iglińska-Wagner to lekarz który szczerze przejmuje się zdrowiem swoich pacjentów, wykazując się w pełni zaangażowanym podejściem do każdego chorego. Jest to lekarz z powołania i pasji i jest to widoczne podczas konsultacji. Potrafii szybko i efektywnie zdiagnozować przyczyny dolegliwości korzystając z szerokiego zakresu wiedzy. Bardzo polecam!

Bystra i energiczna. Bardzo polecam. Lekarz godny zaufania. Każdego pacjenta skrupulatnie zbada oraz w 100% stara się mu pomóc!

Lekarz godny polecenia. Jest skrupulatna i dociekliwa. Dzięki tym cechom nie zignorowała moich dolegliwości, które mogły by się skończyć tragicznie. Moje uznanie, bo zasługuje na nie.

Doswiadczona lekarka bardzo dociekliwa zawsze stara sie do końca wyjasnic problem zdrowotny zlecic odpowiednie badania i leczenie.Nie skapi na badania o ile sa potrzebne.Przywiazuje wage do kazdej zgłaszanej dolegliwosci,tłumaczy jak zapobiegac chorobom,pracuje jako lekarz rodzinny w Przychodni Portowej Szczecin