dr n. med. Lidia Kapustecka-Wrocławska

Psychiatra

2,2
2,7

Jedyna dobra cecha tej pani to uprzejmosc. Calkowite zignorowanie slow pacjenta. Juz do niej sie nie wybiore.

Traktuje pacjenta przedmiotowo i szufladkuje. W ogóle nie podchodzi osobiście do sprawy. Nie polecam.

Wizyta była opóźniona o 30 min. W dodatku lekarz bardziej przykuł uwagę do mojej religii niż do problemów z jakimi się zgłosiłem. Podczas wizyty wystąpiły prowokacje i inne nie przyjemne sytuacje. NIE POLECAM.

Bardzo dobry specjalista!!! Potrafi słuchać i pomóc. Przepisuje dobre leki, które naprawdę pomagają.

Traktuje ludzi przedmiotowo, pewna siebie, nie słucha pacjenta

Traktuje ludzi przedmiotowo, pewna siebie, nie słucha pacjenta

Jest dobrym specjalistą, ma odpowiednie podejście do człowieka, zna się na lekach, które przepisuje, nie tylko tych tradycyjnych, ale też tych nowej generacji. Jest miła i kompetentna.