lekarz Lidia Karczmarczyk

Laryngolog

Leczę się od kilku lat u panu doktor. Po dwumiesięcznym leczeniu ( co dwa-trzy dni wlewki lekarstwa , wykonywane przez panią doktor) wrócił mi słuch w uchu, który utraciłam po b. silnej grypie.Inni lekarze zlecili leki, kropelki i " może już pani nie wrócić słuch "zdiagnozowali. Do dzisiaj chodzę kontrolnie gdyż z racji wykonywanego zawodu mam problemy z krtanią, strunami głosowymi. Zawsze jestem szczegółowo przebadana, mam wyjaśniony sposób postępowania - profilaktycznie, wizyta przebiega w życzliwej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Z wizyty u d. Karczmarczyk jestem zadowolona. Lekarz kompetentny, miły, bada dokładnie, zleca potrzebne badania (w moim przypadku liczył się czas, więc miałam 1. wizytę prywatnie, a 2. dzień po już na NFZ - wcisnęła mnie w kolejkę). Troszczy się o pacjenta, wysyła do lekarzy innych specjalności, jeśli problem od strony laryngologicznej został rozwiązany (bądź po prostu nie tędy droga leczenia). Doktor jest miła, uspokaja wystraszonych objawami, czy skutkami choroby. Polecam!

Nie trzeba komentować bo owoce świadczą o człowieku. Tak miła i wyrozumiała i zna sie na leczeniu. Polecam

Nie trzeba komentować bo owoce świadczą o człowieku.
Tak miła i wyrozumiała i zna sie na leczeniu.
Polecam

ghgj, trsjh jsjh hhgedd hhhtr;nsn bxcnan a[cksjkj sjcpasojvcnnsnxvlsn vlkn djvpiskncv sdjvpojvdskn;knc sjvpsisvnslkn vdjpaoijsvd., posadjvpnxc, m.piodsvpoiowaijoghixc dghsdiuhbcxvbker gbufejkwb m ncdouhm nsdvkjjb uoghakbrgmnvayhg n ughvudhm,ckjsdbhvoudfhvigcbmn xafkgiudusg, cbbshdfshxm,nbxjsz mzhoauihfg ikugdkbfg cviouwhfiugis nakughkd kewhyd8yosetyowhnfdoiybn

Lekarz ten nie spełnił moich oczekiań, ponieważ kiedy zjawiliśmy się z dzieckiem przed umówionym terminem, ponieważ dziecko przestało nam słyszeć, Pani doktor odprawiła nas z kwitkiem stwierdzają że tak może chodzić do dnia wizyty tj. 2 tygodnie czasu,dziecko leczymy teraz u innego laryngologa który natychmiat podjął leczenie i bardzo się zdziwił, że nawet nie obejrzała dziecka. ogólnie nie polecam, bo z takim podejściem trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek zaangażowanie w swoją pracę.