lekarz Lidia Karzyńska-Karpierz

Internista, Reumatolog

Tak niekulturalnego lekarza to jeszcze nie spotkałam, a miałam kontakt z wieloma specjalistami, nastawienie jakby przyjmowała pacjenta za karę. Krzyczy na pacjenta, podważając to co mówi, pomimo tego, że inny lekarz to zalecił i było to zapisane w karcie. Naprawdę nie polecam, warto poświęcić czas na szukanie innego specjalisty.

Można leczyć sie z ufnością.Dobra komunikatywność między pacjentem a lekarzem.

Można leczyć sie z ufnością.Dobra komunikatywność między pacjentem a lekarzem.

Zmagam się z rzs a Pani doktor leczy tak że nawet nie odczuwam choroby

Zmagam się z rzs a Pani doktor leczy tak że nawet nie odczuwam choroby

Pani doktor Karpierz jest świetnym specjalistą. Zdecydowanie mogę polecić wizytę. Zdiagnozowała u mnie schorzenie, którego inni lekarze nawet nie dostrzegali, teraz moge wreszcie normalnie funkcjonować. Naprawdę polecam.

Pani doktor Lidia Karpierz prowadzi mnie od wielu lat. Zawsze profesjonalnie i z poświęceniem zajmuje się moim stanem zdrowia. Znajduje również czas na rozmowę, która czasami równie wiele znaczy co lekarstwa. Serdecznie polecam Panią doktor.

Bardzo mocno polecam tego lekarza wszystkim cierpiacym na choroby reumatologiczne na wszystko pomorze